Hlavní navigace

Příloha DigiZone.cz napoví, jak a kde sledovat ZOH 2010 v televizi

11. 2. 2010

Sdílet

Digizone: Chystáte se sledovat televizní přenosy ze Zimních olympijských her ve Vancouveru a nejste si jistí, které televizní stanice a v jaké kvalitě je nabídnou?  Server DigiZone.cz o digitálním vysílání připravil speciální olympijskou přílohu, která mapuje všechny možnosti sledování přenosů ze ZOH 2010. Na adrese http://zoh2010.digizone.cz najdete přehled pěti způsobů, jakými je možné olympijské vysílání sledovat, a televizních služeb, které ho nabízejí. Nechybí ani úplný výčet satelitních,…

Digizone: Chystáte se sledovat televizní přenosy ze Zimních olympijských her ve Vancouveru a nejste si jistí, které televizní stanice a v jaké kvalitě je nabídnou? 

olympiáda

Server DigiZone.cz o digitálním vysílání připravil speciální olympijskou přílohu, která mapuje všechny možnosti sledování přenosů ze ZOH 2010. Na adrese http://zoh2010.digizone.cz najdete přehled pěti způsobů, jakými je možné olympijské vysílání sledovat, a televizních služeb, které ho nabízejí. Nechybí ani úplný výčet satelitních, kabelových a IPTV operátorů, kteří nabídnou olympijské přenosy ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV).

Součástí přílohy je i kompletní program olympijského vysílání České televize a kanálu Eurosport, a také tipy, kde na internetu bude možné sledovat živé vysílání z Vancouveru zdarma. Na své si přijdou i zájemci o sledování olympijských her na obrazovce zahraničních televizí.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).