Hlavní navigace

Názory k článku Žloutenka bez příznaků: Nemáte ji také?

 • 31. 10. 2013 21:32

  Robinsonka (neregistrovaný) 90.182.53.---

  Pojištěnci VZP ve věku nad 24 let, kteří si již nechali aplikovat dvě dávky vakcíny Twinrix Adult, si mohou přijít na kteroukoliv pobočku VZP ČR vyzvednout příspěvek z programu Neriskuj žloutenku - program zvýhodněného očkování proti žloutence typu A i B!
  Příspěvek ve výši 1 300 Kč získáte nyní již na základě:
  1.voucheru vyplněného svými identifikačními údaji (lze ho vyplnit až na pobočce při předložení platebních dokladů),
  2.potvrzení od lékaře o aplikaci dvou dávek vakcíny Twinrix Adult s datem aplikace – buď na voucheru nebo na jiném potvrzení/platebním dokladu o aplikaci,
  3. originálních platebních dokladů o zaplacení dvou dávek vakcíny Twinrix Adult v českých korunách od 13. 6. 2013 do data ukončení programu, tj. do 31. 12. 2013.
  Více zde: http://www.vzp.cz/klienti/vyhody-a-prispevky/financni-prispevky/ockovani-proti-zloutence/neriskuj-zloutenku

 • 16. 12. 2019 2:39

  gabcaterka14 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  dOBRY večer.Nedávno jsem zkončila v nemocnici s příznak selhavání jater.Přiznávám že jsem dlouholetý narkoman který ovšem dbá na to aby si odemne nikdo nevzal moji injekci jelikož jsem se v roce 2001 v kacku nechala testovat na hepatitidu C,a ta se potvrdila.Bohuzel jsem tomu nevěnovala pozornost,a do toho začala ještě i pít alkohol.Ten sem ale trovhu přehnala protože sem se odstěhovala daleko a tam sem neměla přístup k drogám.Tak sem si našla jinou závislost která už nebyla sranda a samo tělo mi odmítalo ten alkohol.Rozhodla sem se léčit,jenže žila sem v německu a zdravotni pojisteni,tam mají problémi.Jenže přišla sem na pohotovost úplně normálně po svích jako bych nic nevipila,ale dali mi dýchnout a nadýchala sem 4.9 promile.Což je už smrtelna dávka a doktor se mě zeptal co tady ženska dělate,?hledám pomoct nechci už pít atd.Díky tomu že sem měla tolik promile mě museli hospitalizovat jenze hned druhy den mě propustili.prestala sem tak že sama a došlo to k delirium tak mě museli vzit zpět už na delší dobu.pak sem zase začala fetovat občas tabletky no ale i alkohol v míře,ale denne.to mi přineslo ty potíže..pokračování v dalším clanku

 • 16. 12. 2019 2:50

  gabcaterka14 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pokračévání příběhu gabciterky14.
  no a jak sem měla vysoky horečky a rúzný příznaky včetně zežloutnutí těla oči tak jsem šla na pohotovost kde mě odbili ani krev nevzali,dali tabletky a to vse.Jela sem do Ustí kde mam obvodního odnest zprávu a ten jak mě viděl,okamžitě vypsal papir na infekcní kde si mě nechali.měla sem selhavani jater,ale co doktora zarazilo bylo to že moje žloutenka C od roku2001 se sama vytratila sama.Byla sem vylečená,jenže bohužel jsem se nekde nakazila opet tim samim v prúběhu 6-8 týdnu zpět.a ja mela vztah s mladíkem který ma prej také asi C a dokonce u nej sem si asi půjčila i jehlu.To byla rana pro mě že sem se sama zbavila svvoji žloutenky tak krasně a bez léčby a ted tohle.stim klukem sem se rozesla ale bojim se co bude dál.Tak že myslíte že mam šanci nějak se z toho dostat i přesto že upřímne řikam že fetovat se mi prestat nechce,ale alkohol sem odbourali ihned.bez problemu.ale mam rada to co se nesmí jogurty a slehacky atd.co mam delat.dekuju za rady.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).