Hlavní navigace

Zkrachovala Cool travel, letos zatím čtvrtá cestovka

5. 8. 2009

Sdílet

 Ještě před dvěma týdny nabízela cestovní kancelář Cool Travel desetiprocentní slevu všem zákazníkům zkrachovalé Tomi Tour. A dnes ji následuje do propasti úpadku. Velikostí se však Cool Travel nemůže s padlým gigantem srovnávat. Informuje o tom server Aktuálně.cz „Cool travel má v současnosti v zahraničí celkem čtyři klienty, a to na Maledivách a v Řecku. Dalších asi 18 klientů má zakoupené zájezdy do Řecka a Dubaje," říká mluvčí a viceprezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur…

 Ještě před dvěma týdny nabízela cestovní kancelář Cool Travel desetiprocentní slevu všem zákazníkům zkrachovalé Tomi Tour. A dnes ji následuje do propasti úpadku. Velikostí se však Cool Travel nemůže s padlým gigantem srovnávat. Informuje o tom server Aktuálně.cz

„Cool travel má v současnosti v zahraničí celkem čtyři klienty, a to na Maledivách a v Řecku. Dalších asi 18 klientů má zakoupené zájezdy do Řecka a Dubaje," říká mluvčí a viceprezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Tomio Okamura. Informaci o úpadku potvrdil také majitel kanceláře Vlastimil Homola.

Na českém trhu byla maličká Cool Travel nováčkem. Podle Okamury začínala před třemi lety jako agentura zaměřená na příjezdy zahraničních turistů do Česka. Letošní sezóna byla teprve druhá, v níž prodávala zájezdy českým turistům.

„V tomto případě se sešel vliv malé začínající kanceláře a krizového roku, který bohužel přišel už v její druhé sezóně," podotýká Okamura.

Autor článku

Autorka je už od dětství velmi zvědavá a neustále se ptá, proč něco tak je nebo není. Miluje vaření a výpravy za chutěmi a vůněmi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).