Hlavní navigace

Za potraviny zdravější a bezpečné

31. 3. 2009

Sdílet

V Praze dnes v rámci předsednictví ČR Radě EU zasedá v hotelu Alcron SAS Radisson Správní rada (Management Board) Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), která dohlíží na plnění poslání EFSA a je zodpovědná za efektivní plnění jeho úkolů. Zasedání Správní rady jsou otevřená pro veřejnost, rovněž mohou být sledována živě přes internet, čímž EFSA naplňuje, kromě nezávislosti a nejvyšší vědecké úrovně, také svá další poslání – být pro vědeckou i laickou veřejnost otevřeným a průhledným…

Nemoci-a-urazy-jarni-unava-ovocny-salatV Praze dnes v rámci předsednictví ČR Radě EU zasedá v hotelu Alcron SAS Radisson Správní rada (Management Board) Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), která dohlíží na plnění poslání EFSA a je zodpovědná za efektivní plnění jeho úkolů.

Zasedání Správní rady jsou otevřená pro veřejnost, rovněž mohou být sledována živě přes internet, čímž EFSA naplňuje, kromě nezávislosti a nejvyšší vědecké úrovně, také svá další poslání – být pro vědeckou i laickou veřejnost otevřeným a průhledným úřadem.

Mezi účastníky dnešního zasedání rady bude předsedkyně správní rady Diána Bánáti, výkonná ředitelka EFSA Catherine Geslain Lanéelle a náměstek ministra zemědělství pro komoditní úsek Stanislav Kozák.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Své profesní působení v médiích zahájila v týdeníku Reflex. Pracovala v kreativním týmu TV NOVA a vedla sekci Sport a relax serveru Vitalia.cz vydavatelství Internet Info. Podílela se také na jeho dalším projektu, serveru 120na80.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).