Hlavní navigace

Vysokoškoláci mohou do pražské zoo v pondělí zdarma

13. 7. 2009

Sdílet

Všichni studenti vysokých škol se v pondělí mohou podívat do pražské zoo v Troji zcela zadarmo, stačí jim k tomu pouze předložit index. Vyplývá to z oznámení zveřejněného na stránkách zoologické zahrady. O vstupenky zdarma v rámci této akce mohou návštěvníci žádat obsluhu na pokladně. Volné pondělní vstupné pro vysokoškoláky platí po celý červenec.

Všichni studenti vysokých škol se v pondělí mohou podívat do pražské zoo v Troji zcela zadarmo, stačí jim k tomu pouze předložit index. Vyplývá to z oznámení zveřejněného na stránkách zoologické zahrady.

O vstupenky zdarma v rámci této akce mohou návštěvníci žádat obsluhu na pokladně. Volné pondělní vstupné pro vysokoškoláky platí po celý červenec.

Podle zoo je hlavním cílem akce motivovat vybrané skupiny k návštěvě zoo a přístup jim maximálně usnadnit. Zároveň se také zoo snaží posílit návštěvnost v nejméně navštěvovaném dni v týdnu

Akce běží od dubna letošního roku, kdy zoo nabídla možnost pondělních volných vstupenek handicapovaným. V květnu mohli do zoo zdarma senioři nad 60 let a v červnu sponzoři a adoptivní rodiče zvířat.


Autor článku

Autorka je už od dětství velmi zvědavá a neustále se ptá, proč něco tak je nebo není. Miluje vaření a výpravy za chutěmi a vůněmi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).