Hlavní navigace

Názor k článku Výjimka svědomí umožňuje odmítnout očkování dítěte bez sankcí od Autor - Ačkoliv bych možná neměl, podělím se s vámi...

 • 26. 1. 2016 15:46

  Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz

  Ačkoliv bych možná neměl, podělím se s vámi o tři texty, které jsem dostal na soukromý e-mail (od osob, které dobře znám) v souvislosti s články zde na Vitalii. Mám takových (i jiných) už mnoho, ale tyhle poslední mne opravdu mile pobavily. Musel jsem je ale trošku upravit, aby text nebyl urážlivý. Věřím, že TSD to přijme s humerem nám oboustranně vlastním.

  Text 1.) Pokud se chceš zbavit TSD, napiš mu, že jsi z Vitalie placený od jednoho každého diskusního příspěvku pod tvými články.

  Text 2.) Protože tě chlape trošku znám, chvíli jsem si myslel, že toho TSD si tam píšeš sám, abys svého protivníka v očích veřejnosti co nejvíc vyřídil. Ale on asi fakt existuje.

  Text 3.) Hele dej si na toho TSD pozor. To jsou takoví, co jsou schopni přijít za tebou jednou do ambulance, rozmlátit ti hlavu krompáčem a pak celý život brečet, že ti před tvou krvavou smrtí úplně zapomněli sdělit to nejdůležitější: "Já jsem TSD !!!"

  Předpokládám, že podobné osobní vtípky kolují o tzv. "antivaxerech" také. Klidně je sem položte. (Jsem totiž placený od Vitalie za každý diskusní příspěvek pod svými články. :-) )

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).