Hlavní navigace

Vlakem za přírodou i historií

15. 4. 2010

Sdílet

Klub Klamovka nachystal pro všechny děti ve věku 6 až 15 let jednodenní jarní výlet za přírodou a historií nádherné krajiny Českého krasu. Na dobrodružnou expedici se mladí průzkumníci vydají 22. května vlakem z pražského nádraží Smíchov. V cílové stanici navštíví skvost středověké architektury Karlštejn. Na nádvoří a ochozy se podívají nejen udatní rytíři, ale také malé princezny, kterým je, jak každý ví, vstup do hradu dávno povolen.

Klub Klamovka nachystal pro všechny děti ve věku 6 až 15 let jednodenní jarní výlet za přírodou a historií nádherné krajiny Českého krasu.

Na dobrodružnou expedici se mladí průzkumníci vydají 22. května vlakem z pražského nádraží Smíchov. V cílové stanici navštíví skvost středověké architektury Karlštejn. Na nádvoří a ochozy se podívají nejen udatní rytíři, ale také malé princezny, kterým je, jak každý ví, vstup do hradu dávno povolen.

Poté bude následovat zhruba 10 km dlouhá túra, během které bude dostatek času na posilnění a odpočinek v restauraci, ale také na napínavé hry, díky kterým cesta lépe uteče. Odměnou za námahu a zdolané kilometry bude prohlídka lomů u Srbska. Zde bude pro všechny odvážlivce připravena základní instruktáž skalního lezení

Další informace nalezente v našem Fóru.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).