Hlavní navigace

Vinaři z jižní Moravy zvou na Festival otevřených sklepů

Denisa Křížová

Ve dnech 20. a 21. června se mezi městečky Kostice, Mikulčice, Prušánky a dalšími bude konat vinařský svátek Festival otevřených sklepů. Informoval o tom server Novinky.cz. Na návštěvníky čeká ukázka padesáti vinných sklípků v osmi obcích, představení jak typických vín z regionu, tak i místních vinařských tradic a kulturních dědictví. Chybět nebude ani jazzu, blues a svébytný folklor.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ve dnech 20. a 21. června se mezi městečky Kostice, Mikulčice, Prušánky a dalšími bude konat vinařský svátek Festival otevřených sklepů. Informoval o tom server Novinky.cz.

Na návštěvníky čeká ukázka padesáti vinných sklípků v osmi obcích, představení jak typických vín z regionu, tak i místních vinařských tradic a kulturních dědictví. Chybět nebude ani jazzu, blues a svébytný folklor.

Dvoudenní festival začne v sobotu v 9 hodin ráno na obecním úřadě v Moravské Nové Vsi. Sklípky budou otevřeny v sobotu od 10 do 9 hodiny večerní a v neděli od 11 do 18 hodin.

Lístky je možné zakoupit přímo přes internet. Pořadatelé také po oba dva dny organizují pravidelnou autobusovou dopravdu mezi obcemi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).