Hlavní navigace

Vinaři z jižní Moravy zvou na Festival otevřených sklepů

Denisa Křížová

Ve dnech 20. a 21. června se mezi městečky Kostice, Mikulčice, Prušánky a dalšími bude konat vinařský svátek Festival otevřených sklepů. Informoval o tom server Novinky.cz. Na návštěvníky čeká ukázka padesáti vinných sklípků v osmi obcích, představení jak typických vín z regionu, tak i místních vinařských tradic a kulturních dědictví. Chybět nebude ani jazzu, blues a svébytný folklor.

Doba čtení: 1 minuta

Ve dnech 20. a 21. června se mezi městečky Kostice, Mikulčice, Prušánky a dalšími bude konat vinařský svátek Festival otevřených sklepů. Informoval o tom server Novinky.cz.

Na návštěvníky čeká ukázka padesáti vinných sklípků v osmi obcích, představení jak typických vín z regionu, tak i místních vinařských tradic a kulturních dědictví. Chybět nebude ani jazzu, blues a svébytný folklor.

Dvoudenní festival začne v sobotu v 9 hodin ráno na obecním úřadě v Moravské Nové Vsi. Sklípky budou otevřeny v sobotu od 10 do 9 hodiny večerní a v neděli od 11 do 18 hodin.

Lístky je možné zakoupit přímo přes internet. Pořadatelé také po oba dva dny organizují pravidelnou autobusovou dopravdu mezi obcemi.