Hlavní navigace

Názory k článku Venčení psů z útulku coby terapie

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 12. 2018 23:00

  bez přezdívky

  Zajímalo by mně, kde Jana chodí pejsky venčit a proč neuvádí město. Já jsem chodil venčit v Rožnově pod Radh. Tady i v okolí je venčení asi 2 roky zrušeno. Venčí jen zaměstnanci, kteří mají prý profesionální znalosti. Mám z tohoto útulku psa Brixe.
  Původně jsem myslel, že si psa do bytu nemohu dovolit a Brixe i když jsem si ho oblíbil
  jsem si nevzal. Vzal jsem si ho až poté co jsem se dozvěděl, že mu zemřel pán, který si ho adoptoval a opět nemá kde jít. Dnes už vím, že jsem udělal chybu, když jsem si myslel, že to nejde! Co Vy na to Jano?
  Josef.

 • 13. 12. 2018 7:32

  bez přezdívky

  Ono hrozně moc záleží na tom, kde pracujete a kolik hodin denně. Pokud děláte max 8 hodin a každý den se vracíte domů ve stejnou dobu (jako třeba já), tak to jde. Samozřejmě se pejsek musí naučit být doma sám, musíte počítat s tím, že štěně Vám do určitého věku bez venčení nevydrží a hlavně musíte být připraven se mu 100% věnovat, když přijdete z práce domů, ať jste jakkoliv unavený. Pes celý den spal, takže se potřebuje vyvenčit, vyběhat, potřebuje vaši společnost. Ale pokud děláte déle a jezdíte domů nepravidelně, už je to pro toho psa hrozně stresující a velký problém, to bych si potom pořízení psa opravdu dobře rozmyslela a asi bych radši chodila venčit do útulku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).