Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - Dobrý den paní Krbcová. Právě podobné temné výhružky...

 • 27. 11. 2014 11:57

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) 87.121.52.---

  Dobrý den paní Krbcová. Právě podobné temné výhružky a náznaky požadavků jsem měl na mysli.

  V minulosti nechal někdo odstranit můj nejeden příspěvek (i slušný, připouštím že vždy slušný nejsem), často jen něco co jsem převzal a poskytl dál. Například ještě loni stačilo zmínit, že někdo se domnívá že je na lidech skrze vakcinaci páchána genocida a příspěvek zcela nepochybně do hodiny zmizel. A vyjadřovali se často "kapacity" (to jen SkoroDoktorovi pro radost), které v době svého vyjádření byly ještě mediálně známé a uznávané.

  SkoroDoktor patrně patří do obří, svým způsobem nesourodé, skupiny zametačů a umravňovačů (podle mého odhadu je za to ohodnocen, nebo je jeho "víra" či obava o budoucí živobytí opravdu značná). Proto myslím že značná část příspěvků které zmizely z Vitalie, nemyslím jen ty moje, může jít na vrub požadavku SkoroDoktora (on moc nežádá, apeluje na vaše svědomí a ctění jakéhosi diktátorského zákona který by si zbožně přál). Není v tom, ale sám. Pokud vím tak například JB již na kontrolu diskusí také zkoušel apelovat.

  Co se SkoroDoktore těch tvých výhružek týká. Já tě a tobě podobné jen seznamoval s fakty, jak s vámi prostě budu jednat a doufal že si někteří z vás uvědomí co dopustili a kam svět pod jejich tlakem dospěl. Je to a není to svým způsobem výhružka, záleží zda se bojíš a zda se máš důvod bát. Že to trápí zrovna tebe, člověka který přiotráví jen ty co k němu dobrovolně přijdou a ještě mu zaplatí...?

  Jen pro úplnost to zde v kostce, i pro ostatní zopakuji:
  - zákony státu mne nezajímají
  - svobodu v nakládání se tělem svým si vzít nedám ani zodpovědnost za blízké
  - nevykoupím se penězi, nebudu se dohadovat s vaší komisí, nebudu se zabývat rozhodnutím soudu
  - přijde-li stát s represí budu se fyzicky bránit a vykonavatelé a ti co mne poškodili to odnesou minimálně stejně jak budu postižen já, každý z nich stejným dílem jako já
  - pokud nás někoho oočkujete násilím, tak do vás nacpu trojnásobné množství té stejné látky, na kilogram hmotnosti
  - pokud někdo bude mít komplikace, budu do vás tu stejnou věc cpát tak dlouho dokud nebudete mít stejné nebo podobné problémy

  Prostě se vracím ke starému osvědčenému, minimálně, oko za oko! Jinak to v dnešním světě nepůjde, je třeba vám ukázat co si ještě můžete dovolit a kam až můžete zajít. Nevidím na tom nic špatného a bude to jak jsem řekl, kdybych měl při ochraně svých hodnot zemřít. Nevidím jediný důvod proč nebojovat o holý život a ochranu základních hodnot o které v životě stojím.

  Já za to nemůže, že jste banda příživníků a nenasytných hlupáků. Vše co děláte je naprosto zbytečná činnost, která nikomu nepomáhá (s tím na co jsem jako člověk neživící se vakcinací narazil, ti ani nevěřím že o ničem nevíš), naopak jen rozvrací správný řád věcí a imunitu lidí což již dnes ohrožuje všechny lidi.
  O programu eugeniky (cílené zabíjení a sterilizace, nebo alespoň testy některých látek/léků - příjde vám úmrtnost 200 lidí z 200 oočkovaných normální, a co ty koupené či falešně léčené děti v zemích třetího světa), páchaném často právě přes vakcíny již podle mne nelze pochybovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).