Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - A proč bych ti ty tupče měl usnadňovat...

 • 26. 11. 2014 22:31

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) 176.10.99.---

  A proč bych ti ty tupče měl usnadňovat útoky na weby, které by nemusely odolat tvému požadavku na odstranění informací. Já chci aby tam ty informace lidi našli ještě i za deset let.
  Schválně paní Krbcová, pokud můžete, byl zde nějaký požadavek na odstranění příspěvků nebo to už SkoroDoktora přestalo bavit?

  Lidi co sem chodí stejně potřebují informace dostat přežvýkané, v kostce. Pokud si myslíš, že zdroj obsahuje informací více jsi naivní. Tutlat a mlžit umíte dobře, proto ti slabší zdroje (odkazy na ně) u převyprávěných informací nebudu již poskytovat. Kdo chce zkusit něco či někoho "vykopat", musí počítat s tím že se může nadřít.

  Jinak jak tady uvedla Raduš že problém s vakcínou chřipky byl v 18-ti zemích, já vím například jen o třech nebo čtyřech. To je právě také problém těch vašich pokřivených zpráv, kopírování jeden od druhého a míchání několika zpráv aby nebylo nikomu nic jasné.
  Pokud tě opravdu zajímá jak to tehdy bylo (já vám prostě nevěřím, k sobě nepustím, ostatní upozorním aby vám také nevěřili) zkus NaturalNews (ten tvé pokusy o cokoli ustojí), myslím se tomu tehdy věnoval podrobněji, a bude mít lepší informace než ti poskytnou kolegové. Pak nás můžeš s informacemi podanými v kostce seznámit. Myslím že podrobnosti se široká veřejnost teprve dozví, on časem někdo kápne božskou...

  Jinak, pokud máš problém s tím co kdo z vaší party prohlásil na které konferenci, tak se přeptej ostatních z vaší party co tam byli, většinou podobné dýchánky pořádáte sami pro sebe a kvůli sobě. Není důležité kdo tuto informaci poskytl, ale co se na nás snažíte ušít, jak smýšlíte, jak jednáte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).