Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - Jenom abych ti ty názory fanatiků přiblížil (většinou...

 • 26. 11. 2014 19:44

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) 176.10.99.---

  Jenom abych ti ty názory fanatiků přiblížil (většinou sám nevíš co píšeš). Je možné, že firma Baxter se v tom roce 2009 snažila vyvolat epidemii chřipky. (To není můj názor, já se v té době o takové zbytečné hlouposti, jakými je očkování, nezajímal a prostě jsem ho jen odmítal.)

  Akorát nevím přesně které chřipky. Podle té živé vakcíny s ptačí chřipkou to vypadá na ptačí. Podle té předčasné registrace vakcíny kterou všichni odmítli to vypadá na prasečí.

  Pokud chceš něco napadat tak to, že si tohle lidé myslí, ale pak uveď i argumenty proč je to nesmysl. Já bych vám nikomu nevěřil ani pozdrav... a prý povinně a prý trestný čin! Zkus mi ukázat stříkačku a ještě než na ni nandáš jehlu budeš ji mít kde slunce nemá nikdy svítit.

  Do nedávna mi bylo jedno, že se někdo nechal dobrovolně opíchat. A nenadělám s tím nic asi ani dnes, když bude opravdu chtít, ale z vás vrahů nechci nikoho kolem sebe ani vidět. Uvidím-li vás, přinejmenším vždy spustím takový randál, že nikdo nezůstane na pochybách o vašem úmyslu zásadně ublížit.

  Pokud jde o to tykání. Zločincům ani podobné chamradi pokud možno nevykám. Nemám k nim úctu. Respekt, ten k tobě také nemám žádný důvod mít. Ty jsi uvědomělý dostatečně! Za což dříve či později zaplatíš.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).