Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - FDA údajně u hliníku požadavova maximálně 25 μg,...

 • 14. 11. 2014 13:07

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) ---.enn.lu

  FDA údajně u hliníku požadavova maximálně 25 μg, tedy 25 a méně!

  Jak jsem uvedl v jednom z předchozích příspěvků, tohle je množství v těch horších vakcínách:
  - pneumokokové vakcíny 125-500 μg
  - Infanrix hexa 820 μg

  Schválně to srovnejte se stravou, kdy těla živých tvorů mají mechanismy jak hliník nepřijmout. Přesto se v dospělém 70 kg člověku uloží asi 60 mg hliníku. Jeho poločas rozpadu se odhaduje na 7 let, asi 83% hliníku je vyloučeno přes ledviny, močí.
  - mateřské mléko 40 μg/litr (pravděpodobně nějaká norma, nemusí to znameat že ho obsahuje tolik, nebo tak málo)
  - umělá dětská výživa 200–600 μg/litr

  O trendu s nano částicemi, o kterém si vás nikdo nedovolí ani informovat... škoda mluvit jak hrozný svět jsme připustili!

  Jen nechápu že zrovna ty ZloŘáde se dokážeš ohánět nečím, o čem sám nemáš vůbec přehled.
  A proč se vůbec lidem divíš, že je to netrápí? Vdyť do toho nemájí co kecat, nejsou odborníky, informace by je jen zbytečně zatěžovali! Beztak jim je nemá v česku kdo poskytnout, co vám nenatiskne výrobce na příbalový leták neznáte, a minimálně polovina doktorů se rodičům snaží namluvit že žádný příbalový leták nemají k dispozici a ani nikdy neměli (tak co se té lékařce divíš pro její vyjádření - třeba jen potřebuje podobně jako ty "trochu" nadsadit).
  Jinak souhlasím s tím, že je mezi vámi hodně hyen a spousta se opravdu pokouší živit i na alternativním přístupu k "léčbě".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).