Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - Rockefellerova nadace rovněž potichoučku financovala neplodnost ve vakcíně...

 • 13. 11. 2014 0:03

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) ---.is.a.tor.exit.server.torland.is

  Rockefellerova nadace rovněž potichoučku financovala neplodnost ve vakcíně HcG, které bylo v skrytu používáno spolu s široce distribuovanou vakcínou proti tetanu, která sloužila jako nosič, aby spustila autoimunitní reakci na HcG a spustila spontánní porody a neplodnost. Vědecké studie předvedly, jak fungují nezveřejněná nasazení zneplodňující vakcíny HcG na Filipínách a v Thajsku.

  Já jestli se nepletu tak jsem v minulosti část té zprávy z Rockefellerovy nadace četl, pokud tedy také nešlo o podvrh (což nemohu vyloučit). Byla staršího data (tahle informace je z ledna 2014), ale nepamatuji si, že by tam bylo přímo jmenováno hCG. Myslím v tom měli právě prsty Melinda a Bill Gates.

  Jenže já věřím a vidím kolem sebe, že program Eugenika (nebo to co mu odpovídá) je udržován. S jakými výsledky ani jakými všemi cestami a prostředky nevím. Pokud nebudete chtít vidět, neuvidíte.

  Vzhledem k tomu, že takhle by zabili jedni lidé jiné lidi, myslím že satan klidně nechá nechá část lidské populace povraždit (myslím že toto může beztrestně učinit). Důležité pro něj bude, aby to byly lidé, kteří již od Boha odpadli a nejlépe, aby ti co je pozabíjí odpadli od Boha právě tímto svým činem. Jakou vinu ti lidé ponesou když tak učiní nevědomky, těžko řící, to rozsoudí až Ježíš Kristus (náš vzkříšený mesiáš).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).