Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - Wisp já si teď dovolím jen malé popíchnutí. Jak...

 • 12. 11. 2014 23:27

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) ---.privacyfoundation.ch

  Wisp já si teď dovolím jen malé popíchnutí.

  Jak je možné, že vždy nejdříve kontrolujete shodu originálu s pžekladem, když vám tak dlouho trvalo zabývat se vůbec článkem a neustále jste komentovala jen těch pár vět co jsem vybral? Kdybyste četla článek, tam bylo popsáno že to těhotným neprospívá a vyvolá to potrat.

  Z mého hlediska je jedno zda aplikují protilátku, nebo ji vytvoří tělo. Nehodlám se biologií v tomto směru, zatím, zabývat. To že se to vůbec neděje nemám zatím důvod nevěřit, mluví se o tom ne poprvé. Myslím o tom hovořila i nějaká výroční zpráva některé z pochybných nadací.

  Řekněme si na rovinu, nevěřím že ani pět tetanových vakcín tělu neublíží. Obzvláště tělu celý život špatně živenému.

  Rád bych ale, aby nezanikla moje poznámka o zvěrstvu páchaném díky hliníku. Alergiím a autoimunitním onemocněním

  Oproti informaci o hCG je toto dnes pro Čecha informace svým způsobem aktuálnější. Vás budou podobnými vakcínami jako afričany obšťastňovat až vyhubí je, nebo alespoň tehdy až je řádně odzkouší.

  Nicméně závěr byste si měli dělat stále stejný! Mohu já vůbec ještě někomu kdo s vakcínami přišel do styku věřit? Za jakých podmínek a proč?
  Já prostě nemohu a není to jen kvůli tomu článku, nemohu z milionu (pro vás) méně závažných důvodů. Navíc věřím že když dnes budeme ignorovat co se děje mimo náš obzor, zítra už třeba nebude nikoho zajímat ce se děje nám, pokud to dnes ještě vůbec někoho zajímá. Zatím se zdá že vás nezajímá ani to co se děje přímo vám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).