Hlavní navigace

Názor k článku Velmi časté nežádoucí reakce na očkování od Plavec mezi kapkami - To já přeci vím, že se při detekci...

 • 12. 11. 2014 22:08

  Plavec mezi kapkami (neregistrovaný) ---.boingboing.net

  To já přeci vím, že se při detekci HCG v moči dá uvažovat o těhotenství, nebo rakovině.

  Přečtěte si celý ten článek a vemte prostě na vědomí že těhotným škodí.

  Já to z článku pochopil (silné slovo podle dvou vět) tak, že tělo po jeho injekčním podání začne proti tomuto hormonu vytvářet nějakou protilátku a zničí tak i váš přirozeně vytvořený (během těhotenství) hormon a díky tomu dojde k potratu. Nějak v tom hraje roli to více násobné podání.

  To že ho nemají užívat těhotné žene se dočtete skoro všude. Nejpřehlednější informace o injekční formě se mi zdá na Drugs (anglicky) - http://www.drugs.com/hcg.html

  Pokud ale myslíte, že udělal pan Fillo chybu při překladu, nebo překládá podvrhy, tak mu to klidně omlaťte o hlavu. On je rozumný a pravděpodobně to uzná, bude-li to pravda.

  Jinak o podobných hormonálních kůrách (ale nikdy jsem nesledoval o jaký šlo hormon, to jen dnes kvůli vám, ale zase to hodlám zapomenout) se hovořilo už několikrát a myslím v tom měli prsty i Gatesovi.

  Co se patentů týká je jich mnoho jsou patentovány jak látky, tak léky a principy. Ale nejsem schopen ani pochopit zda beta-cosi je umělý hormon či ještě přírodní. Nehodlám tím ztrácet čas, je mi jedno kdo našel způsob výroby a kdo to má patentováno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).