Hlavní navigace

Ve Strakonicích padl rekord v počtu lidí na in-line bruslích

24. 4. 2009

Sdílet

Nový český rekord padl v pátek odpoledne v jihočeských Strakonicích. Sešlo se zde rekordní množství lidí, kteří měli na nohou in-line brusle. Jak agentuře Mediafax těsně po ustanovení rekordu potvrdila Lenka Marková, komisařka agentury Dobrý den z Pelhřimova, na jednom místě se sešlo 93 osob obou pohlaví a různých věkových kategorií na in-linech. „Jde o nový a zároveň první takový český rekord. Doposud nebyl předtím nikdy ustanoven,“ uvedla komisařka.

Nový český rekord padl v pátek odpoledne v jihočeských Strakonicích. Sešlo se zde rekordní množství lidí, kteří měli na nohou in-line brusle.

Jak agentuře Mediafax těsně po ustanovení rekordu potvrdila Lenka Marková, komisařka agentury Dobrý den z Pelhřimova, na jednom místě se sešlo 93 osob obou pohlaví a různých věkových kategorií na in-linech. „Jde o nový a zároveň první takový český rekord. Doposud nebyl předtím nikdy ustanoven,“ uvedla komisařka.

Ve Strakonicích tak netradiční akcí odstartovala nová letní sezona ve městě, která bude i během víkendu doprovázena řadou dalších akcí, od turistických pochodů až po čištění řeky Otavy.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).