Hlavní navigace

V Praze začíná mezinárodní sportovní veletrh Sport Prague

Denisa Křížová

Ve čtvrtek 19. února začíná na výstavišti v pražských Letňanech 33. mezinárodní sportovní veletrh Sport Prague. Mezi desítkou vystavovatelů nebudou chybět fitness cluby, cestovní kanecláře, ani značky sportovního oblečení a výrobci stravovacích doplňků. Příznivci sportu si přijdou na své ve dvou halách – v hale č.2 na ně čeká přehlídka vystavovatelů fitness strojů a sportovní výživy, v hale č.7 pak halová in-line dráha pro veřejnost. Chybět nebudou ani doprovodné programy, v nichž se představí…

Doba čtení: 1 minuta

Ve čtvrtek 19. února začíná na výstavišti v pražských Letňanech 33. mezinárodní sportovní veletrh Sport Prague. Mezi desítkou vystavovatelů nebudou chybět fitness cluby, cestovní kanecláře, ani značky sportovního oblečení a výrobci stravovacích doplňků.

Příznivci sportu si přijdou na své ve dvou halách – v hale č.2 na ně čeká přehlídka vystavovatelů fitness strojů a sportovní výživy, v hale č.7 pak halová in-line dráha pro veřejnost. Chybět nebudou ani doprovodné programy, v nichž se představí české špičky ve svém oboru (ve fitness, boxu, kulturistice apod.) a exhibice mistrů v oboru kolečkových bruslí, BMX, freestyle a skate.

Zároveň s veletrhem Sport Prague bude otevřena výstava Lodě a karavany, nabízející prodej nebo pronájem obytných vozů, možnost koupi lodě, složení kapitánských zkoušek nebo vyhledání zajímavých destinací ideálních pro luxusní dovolenou.

Veletrh končí 21. února a vstupenka do 14:00 seženete za 150 Kč, od 14:OO za 100 Kč a pro děti do 14ti let je vstup za 10 Kč.