Hlavní navigace

V Praze začíná mezinárodní sportovní veletrh Sport Prague

19. 2. 2009

Sdílet

Ve čtvrtek 19. února začíná na výstavišti v pražských Letňanech 33. mezinárodní sportovní veletrh Sport Prague. Mezi desítkou vystavovatelů nebudou chybět fitness cluby, cestovní kanecláře, ani značky sportovního oblečení a výrobci stravovacích doplňků. Příznivci sportu si přijdou na své ve dvou halách – v hale č.2 na ně čeká přehlídka vystavovatelů fitness strojů a sportovní výživy, v hale č.7 pak halová in-line dráha pro veřejnost. Chybět nebudou ani doprovodné programy, v nichž se představí…

Ve čtvrtek 19. února začíná na výstavišti v pražských Letňanech 33. mezinárodní sportovní veletrh Sport Prague. Mezi desítkou vystavovatelů nebudou chybět fitness cluby, cestovní kanecláře, ani značky sportovního oblečení a výrobci stravovacích doplňků.

Příznivci sportu si přijdou na své ve dvou halách – v hale č.2 na ně čeká přehlídka vystavovatelů fitness strojů a sportovní výživy, v hale č.7 pak halová in-line dráha pro veřejnost. Chybět nebudou ani doprovodné programy, v nichž se představí české špičky ve svém oboru (ve fitness, boxu, kulturistice apod.) a exhibice mistrů v oboru kolečkových bruslí, BMX, freestyle a skate.

Zároveň s veletrhem Sport Prague bude otevřena výstava Lodě a karavany, nabízející prodej nebo pronájem obytných vozů, možnost koupi lodě, složení kapitánských zkoušek nebo vyhledání zajímavých destinací ideálních pro luxusní dovolenou.

Veletrh končí 21. února a vstupenka do 14:00 seženete za 150 Kč, od 14:OO za 100 Kč a pro děti do 14ti let je vstup za 10 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).