Hlavní navigace

Tříletá holčička vydražila skutečný bagr

25. 5. 2009

Sdílet

Tříletá Pipi z Nového Zélandu si chtěla hrát. Když její rodiče spali, usedla k počítači a vydražila si skutečný bagr. Rodiče po probuzení nemohli uvěřit svým očím, když se z e-mailu dozvěděli, že se stali šťastnými majiteli stavebního stroje, když jejich dcera učinila nejvyšší nabídku – 20.000 novozélandských dolarů (zhruba 232.200 korun). Informuje o tom agentura ČTK.

Tříletá Pipi z Nového Zélandu si chtěla hrát. Když její rodiče spali, usedla k počítači a vydražila si skutečný bagr. Rodiče po probuzení nemohli uvěřit svým očím, když se z e-mailu dozvěděli, že se stali šťastnými majiteli stavebního stroje, když jejich dcera učinila nejvyšší nabídku – 20.000 novozé­landských dolarů (zhruba 232.200 korun). Informuje o tom agentura ČTK.

„Byl to největší šok v mém životě,“ svěřila se Sarah Quinlanová listu Roldney Times. Malá Pipi se sama nudila, takže není divu, že ji na obrazovce zaujala otevřená stránka internetové aukční síně TradeMe. A když děvčátko uvidělo bagr, začalo klikat myší.

„Budete ten bagr milovat!“ přečetla si o něco později její matka, která zprvu myslela, že jde o hračku. Ale jen do té doby, než jí zrak padl na cenu. „Asi budeš muset odvézt své auto z příjezdové cesty, abys uvolnila místo,“ zažertoval si její manžel Reid.

Nakonec se rodičům Pipi podařilo aukční síň a prodejce bagru přesvědčit ke zrušení transakce. A Pipi? Ta nejenže nemá vytoužený bagr, ale navíc má ještě zakázaný počítač.

Autor článku

Autorka je už od dětství velmi zvědavá a neustále se ptá, proč něco tak je nebo není. Miluje vaření a výpravy za chutěmi a vůněmi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).