Hlavní navigace

Názor k článku Tradiční čínská medicína v zimě nedoporučuje citrony ani jogurt od jarod72pm - Jogurty klasické nejím(jsou kyselino tvorné) nebo velmi málo...

 • 2. 2. 2017 14:01

  jarod72pm (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Jogurty klasické nejím(jsou kyselino tvorné) nebo velmi málo naopak pokud mám chuť na jogurt a chci si zachovat zásaditost v těle tedy neomezovat imunitu dám si kysaný jogurt ochucený (vše co je mléčné kysané je zásaditotvorné a prospěšné tělu) , citrusy různé druhy jíme přes zimu - opět pro tělo zásadité a s vitamínem C , neočkuju se proti chřipce a nevím co to chřipka je ! Dokonce blábol že starší lidé nemají jíst citrusy považuji za výplod nemocné hlavy! (není jediný důkaz že citrusy škodí, naopak)
  Lidi zapomínají na jednu věc - imunita funguje pouze v těle kde je zásadité prostředí !!! Pokud toto prostředí je narušeno máte problém.
  Je úplně jedno jestli užíváte jídlo které ochlazuje nebo otepluje tělo když víte jak tu "teplotu" udržovat v přijatelné formě .
  Je logické když je vám zima že si nedáte chlazenou kolu ale teplý čaj.
  V zimě doporučuji poměr masa a zeleniny vyvážit na 50% , jedno dodá energii druhé vitamíny a minerály pro správný chod vnitřních orgánů a distribuce energie! V zimě je přísun všech látek a udržování těla v kondici náročnější a jako základ je zásadité prostředí které umí pomáhat proti nemocem ze zimy. Taky doporučená teplota v bytě je 22 stupňů aby tělo nemělo zbytečný kalorický výdej i pro léčbu z nachlazení , je dobré být oblečen i když je vám pocitově teplo.
  Je mi líto všech lidí kteří věří podobným článkům které vás dostanou akorát k doktorovy který pouze léčí nikoli vyléčí problém.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).