Hlavní navigace

Srdíčkový den proběhne 6. a 7. dubna

Denisa Křížová

Celorepubliková sbírka občanského sdružení Život dětem, která je známá pod názvem Srdíčkový den, proběhne 6. a 7. dubna. Informovala o tom agentura Protext. Občanské sdružení zaměřující se na pomoc vážně nemocným, postiženým a opuštěným dětem v České republice, letos jako sbírkový předmět bude nabízet přívěsky na klíče se zavěšeným srdcem v hodnotě 35 Kč s logem OSŽD.

Doba čtení: 1 minuta

Celorepubliková sbírka občanského sdružení Život dětem, která je známá pod názvem Srdíčkový den, proběhne 6. a 7. dubna. Informovala o tom agentura Protext.

Občanské sdružení zaměřující se na pomoc vážně nemocným, postiženým a opuštěným dětem v České republice, letos jako sbírkový předmět bude nabízet přívěsky na klíče se zavěšeným srdcem v hodnotě 35 Kč s logem OSŽD.

Výtěžek sbírky je určen na nákup zdravotnické a přístrojové techniky v Praze pro Pediatrickou kliniku UK 2. LF FN Motol, Kliniku dětské chirurgie a traumatologie 3.LF UK Fakultní Thomayerovy nemocnice v Krči, v Brně pro FN Brno Bohunice, pracoviště dětské medicíny, Černopolní ul. a v rámci České republiky pro další dětská oddělení a zařízení pečující o nemocné, postižené a opuštěné děti.

Občanské sdružení Život dětem od počátku své činnosti zakoupilo zdravotnickou a přístrojovou technologii a poskytlo další pomoc již ve výši 82,142.607 Kč.