Hlavní navigace

Škola vázání květin na farmářském trhu na Kulaťáku

17. 9. 2010

Sdílet

V sobotu 18. září proběhne v rámci farmářských trhů na Kulaťáku škola vázání květin. Návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet svůj výtvarný talent a pod vedením zkušeného mistra pana Dušátka si sami vytvořit krásnou kytici pro své blízké. Zahradník pan Dušátko patří k pravidelným prodejcům na trzích v Dejvicích a jeho stánek patří k těm hodně oblíbeným. Jeho květinové instalace už udělaly radost v nejedné rodině. Jeho žena dokonce váže květiny pro rodinu pana prezidenta.

V sobotu 18. září proběhne v rámci farmářských trhů na Kulaťáku škola vázání květin. Návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet svůj výtvarný talent a pod vedením zkušeného mistra pana Dušátka si sami vytvořit krásnou kytici pro své blízké.

Zahradník pan Dušátko patří k pravidelným prodejcům na trzích v Dejvicích a jeho stánek patří k těm hodně oblíbeným. Jeho květinové instalace už udělaly radost v nejedné rodině. Jeho žena dokonce váže květiny pro rodinu pana prezidenta.

Hitem zářijových trhů budou dale ovocné mošty a pálenice z Podještědí – rebarborový nektar, broskvový nektar, ostružinové víno, borůvkové víno, jahodové víno, králičí klobása nebo uzené jitrnice.

Šéfkuchař farmářských trhů Radek Příhonský připraví mimo jiné tyto pokrmy:

  • 120g Kuřecí paličky pečené na zelenině                                    75,–Kč
    Kuřecí maso z Lán
  • Pečená zelenina s dýňí a bylinkami                                            65,–Kč
    Dýně a zelenina z Litoměřicka

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Své chuťové buňky můžete uspokojit opět v kavárně Farm Coffee Lány se spoustou sladkostí.

Samozřejmostí už je dětský koutek plný soutěží a her.

V sobotu 25. září 2010 bude probíhat ve stejném místě  putovní výstava Ligy proti rakovině Praha s názvem „Každý svého zdraví strůjcem“. Trhy se proto v tomto termínu nekonají. 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).