Názory k článku
Řecký týden: Proč Lidl nevrátil kříže na kostel?

Paja6681 aura:10

Pokrytec Lidl

celé vlákno

Minulý rok Lidl vymazal kříže a přestože se zaklínal náboženskou neutralitou, aby neurazil své případné muslimské zákazníky, v českém týdnu měl vpašovanou akcičku na zboží z arabských zemí, ale světe div se, půlměsíc nad mešitou tam zůstal. Lidl je pokrytec lezoucí muslimům do zádele a z řeckého, ani z arabského týdne, který bude o pár týdnů později, si nikdy nekoupím ani sušenku.

tsd aura:10

Re: Pokrytec Lidl

celé vlákno

Dívejte se na to bez zbytečných emocí. Jídlo a zbraně se prodávají všude a všem. Hlavně když to sype. Byznys vládne světem a ideály jdou stranou. Tak to prostě chodí ve světě dospělých. BOHUŽEL.

Jiří Macek aura:10
20. 2. 2018 12:48 Nový

Re: Pokrytec Lidl

celé vlákno

Já jsem přestal do Lídlu chodit, i když bych to měl nejblíž. Ty kříže byly asi poslední kapkou – od začátku mi vadí jejich nezákonné kácení stromů při výstavbě jejich chrámů konzumu, hodně nezralé ovoce a zelenina vozené zdaleka atd. atd. Jenže většina lidí tam bohužel chodí stále, pak není divu, že se Lídl takto chová.

tsd aura:10

Re: Pokrytec Lidl

celé vlákno

Ovšem nic to nemění na tom, že mají ze všech řetězců nejlepší a nejlevnější ovoce i zeleninu. Posuzuji to objektivně, bez zaujetí. S tím nemá kácení a dovoz přes půl světa přece nic společného.
Mimochodem, buď se musí vozit z dálky, nebo ze skleníků ve Španělsku.
To raději z dálky. Proč by tam ti lidé nechodili, když Lidl má nejlepší poměr cena/kvalita???

sarlot.ka aura:10

Ono už tohle hodně vypovídá

- o dvou rozdílných kulturách. Muslim si výrobek s křížem prostě nekoupí a křesťan/ateis­ta/Čech koupí všechno, co je "výhodné". To je trh a Lídl se tomu přizpůsobuje. Ale vyzráli na to, že oddělali ke křížům i kostely, šalamouni.