Hlavní navigace

Radotínské farmářské trhy v roce 2011

Redakce

Pravidelný prodej na Radotínských farmářských trzích bude zahájen 15. dubna. Dále se budou trhy konat vždy ve čtrnáctidenním intervalu.  Další trhy tedy budou 29. dubna, 13. a 27. května, 10. a 24. června, 8. a 22. července, 5. a 19. srpna, 2., 16. a 30. září a 14. října. Den, čas a místo trhů zůstávají stejné jako v roce 2010: každý druhý pátek od 10 do 18 hodin na náměstí Osvoboditelů 1372. Stánky prodejců najdete na dlážděné ploše mezi nákupním centrem Berounka (supermarketem Albert) a…

Doba čtení: 1 minuta

Pravidelný prodej na Radotínských farmářských trzích bude zahájen 15. dubna. Dále se budou trhy konat vždy ve čtrnáctidenním intervalu. 

Další trhy tedy budou 29. dubna, 13. a 27. května, 10. a 24. června, 8. a 22. července, 5. a 19. srpna, 2., 16. a 30. září a 14. října.

Den, čas a místo trhů zůstávají stejné jako v roce 2010: každý druhý pátek od 10 do 18 hodin na náměstí Osvoboditelů 1372. Stánky prodejců najdete na dlážděné ploše mezi nákupním centrem Berounka (super­marketem Albert) a parkovištěm.

Co se týče prodejců, Městská část Praha 16 by ráda spolupracovala s některými z těch prodejců, kteří na Radotínských farmářských trzích nabízeli své zboží v loňském roce a jejichž zboží bylo žádané. Zároveň mají zástupci městské části také vytipované nové prodejce, například prodejce hub, vajec, další zelináře a prodejce ovoce, kozí farmu, dodavatele mléčných výrobků a další.

K záruce „farmářských produktů“ zástupci městské části coby organizátoři trhů říkají: „Abychom zamezili nekalým praktikám některých prodejců (přeprodej zboží nakoupeného ve velkotržnicích nebo třeba v Polsku apod.), hodláme kontrolovat a velmi pečlivě vybírat z došlých přihlášek zájemců o prodej na našich farmářských trzích v tomto roce. Víme, že některé prodejce tím odradíme, ale věříme, že ti, kteří nemají co skrývat a chtějí nabízet vlastnoručně vyrobené či vypěstované čerstvé komodity tuto kontrolu spíš přivítají.“

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období.

Zájemci o prodej na trzích v Radotíně v roce 2011 se mohou registrovat již nyní, a to na e-mailu: trhy.p16@volny.cz.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru!