Hlavní navigace

Praha bude patřit dobrému jídlu a pití

21. 4. 2009

Sdílet

Druhý ročník Českého pivního festivalu se blíží. Návštěvníci akce se mají nač těšit, po dobu deseti dní (od 22. 5. do 31. 5. 2009) pro ně bude připravena nabídka toho nejlepšího z českých pivovarů. Ze skleněných džbánků budou moci ochutnat až 50 značek českého piva. Své umění zde budou předvádět i šéfkuchaři restaurací, řezníci a pekaři.

pivní TolarDruhý ročník Českého pivního festivalu se blíží. Návštěvníci akce se mají nač těšit, po dobu deseti dní (od 22. 5. do 31. 5. 2009) pro ně bude připravena nabídka toho nejlepšího z českých pivovarů. Ze skleněných džbánků budou moci ochutnat až 50 značek českého piva. Své umění zde budou předvádět i šéfkuchaři restaurací, řezníci a pekaři.

Festival se koná v Pražském veletržním areálu v Letňanech a vstup je pro návštěvníky zdarma. Organitázori očekáváji účast kolem 100 000 lidí. Stejně jako minulý rok, platit zde bude možné pouze v jednotné měně, kterou je Tolar. Hodnota jednoho Tolaru se rovná 40 korunám. Za tolary bude možné nakupovat i oficiální suvenýry, například plyšové půllitry, pivní brýle, trička apod.

Foto: Český pivní festival

Autor článku

Své profesní působení v médiích zahájila v týdeníku Reflex. Pracovala v kreativním týmu TV NOVA a vedla sekci Sport a relax serveru Vitalia.cz vydavatelství Internet Info. Podílela se také na jeho dalším projektu, serveru 120na80.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).