Hlavní navigace

Pozvánka na vánoční Farmářský trh ve Fryštáku

28. 11. 2012

Sdílet

Na Zlínsku se koná několik farmářských trhů, jedním z pravidelných je trh ve Fryštáku. Poslední letošní farmářský trh ve Fryštáku bude, jak jinak, zaměřený na Vánoce. Koná se 15. prosince. Organizátoři pro vás už teď připravují další příjemné sobotní dopoledne. „Tentokrát se zaměříme na vytvoření upřímné a pokojné předvánoční atmosféry. Na pomoc nám přijede několik folklórních souborů, lokálních kapel a lidových řemeslníků. Součástí programu bude snad i krátké závěrečné divadelní vystoupení,“…

Na Zlínsku se koná několik farmářských trhů, jedním z pravidelných je trh ve Fryštáku.

Poslední letošní farmářský trh ve Fryštáku bude, jak jinak, zaměřený na Vánoce. Koná se 15. prosince. Organizátoři pro vás už teď připravují další příjemné sobotní dopoledne. „Tentokrát se zaměříme na vytvoření upřímné a pokojné předvánoční atmosféry. Na pomoc nám přijede několik folklórních souborů, lokálních kapel a lidových řemeslníků. Součástí programu bude snad i krátké závěrečné divadelní vystoupení,“ říkají Jiří Sadila a Tomáš Černý z Fair Play Fryšták o.s.

O trhu: Farmářský trh ve Fryštáku


Autor: Farmářský trh ve Fryštáku

Vánoční Farmářský trh ve Fryštáku

Jak napovídá podtitulek – Jsou skutečné hodnoty jen podpultovým zbožím? -, pořadatelé se tentokrát chtějí věnovat tématu hledání skutečných hodnot, a to ve všech podobách, které trh přináší. „Od zdravé výživy, přes setkávání lidí a živou komunikaci na veřejném prostranství až po zdravý životní postoj versus konzumní styl a předvánoční šílenství. Rádi bychom se soustředili také na hodnotu samotných potravin, což ocení především ti, kteří budou na trhu nakupovat suroviny pro pečení a vaření vánočních pokrmů,“ popisují pořadatelé.

Stánky s farmářským zbožím budou umístěny přímo na náměstí, další dárkové zboží bude k mání v ulici Komenského mezi školou a penzionem. „To vše se uskuteční v přítomnosti živých hospodářských zvířat, skvělého občerstvení a bohatého doprovodného programu, který bude zaměřen především pro děti.“

Tímto trhem se uzavírá letošní čtveřice velkých farmářských trhů ve Fryštáku, kterou by organizátoři rádi zopakovali i v příštím roce. 

Připravili jsme pro vás:

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).