Hlavní navigace

SOUTĚŽ: Pošli cyklotrasu a vyhraj kolo!

8. 7. 2009

Sdílet

Baví tě jezdit na kole? Chceš pro sebe nebo své blízké vyhrát nový bicykl a další cyklistické a outdoor ceny? Zúčastni se velké letní soutěže serveru Vitalia.cz, internetového obchodu Mall.cz a cestovní kanceláře NetTravel! Ve spolupráci se společností Google jsme pro vás připravili zajímavé klání, ke kterému nepotřebujete nic jiného než kolo a GPS pro záznam cyklotras.

V čem soutěž spočívá?

Holux GPSport 245

Vyhrát může každý, kdo prostřednictvím jednoduchého formuláře přímo na serveru Vitalia.cz zašle redakci záznam jakékoli cyklistické trasy z GPS. Data musí být ve formátu KML a musí obsahovat kromě souřadnic trasy také informace o nadmořské výšce. Pro záznam dat je možné využít jakýkoli typ GPS, který umožňuje stahování dat a jejich export do formátu KML (např. Holux GPSport 245).

Kromě dat z GPS vyplníte do formuláře název trasy, místo startu, místo cíle, nejznámější průjezdní místa, pro jaký typ kola je trasa vhodná, zda je po cestě cykloservis, občerstvení či možnost koupání. Trasa poté projde redakčním filtrem a bude zveřejněna v novém katalogu cyklostezek na webu Vitalia.cz. Chcete-li se soutěže zúčastnit, nezapomeňte na konci formuláře vyplnit svůj kontaktní e-mail!

Snímek vpravo: Přístroj Holux GPSport 245, s jehož pomocí vytváří redakce serveru Vitalia.cz vlastní databázi cyklostezek.

Kdy se soutěží?

Soutěž začíná 8. července 2009 a končí 31. srpna 2009. Poběží tedy po celou dobu letních prázdnin.

Kam mám poslat soutěžní cyklotrasu?

Pro zasílání soutěžních cyklotras využívejte výhradně formulář přímo na webu Vitalia.cz. Soubory zaslané e-mailem redakce neuzná.

Sport-relax-Outdoor (sport)-cyklistika-25

Kdo vyhraje?

Vítěze vybere redakce losem ze všech zúčastněných. Do slosování se dostanou všichni, kdož zašlou GPS data alespoň za jednu cyklotrasu. Počtem zaslaných cyklotras se šance na vítězství násobí – za každou další cyklotrasu přibude soutěžícímu v kole štěstí jeden los. Počet losů za jediného soutěžícího, z nichž se budou losovat výherci, tedy závisí na počtu zaslaných cyklotras. Losování proběhne po uzávěrce soutěže, která byla stanovena na 31. srpna 2009. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v průběhu měsíce září v sídle vydavatele magazínu Vitalia.cz, společnosti Internet Info v Hradčanská Office Centre na Praze 6, a to za přítomnosti výherců a zástupců partnerů. Konkrétní termín bude upřesněn.

Jaké jsou ceny?

Kromě hlavní výhry – nového horského kola – jsou připraveny i další ceny. Přesný přehled včetně informace, kdo které ceny do soutěže věnoval, najdete v této kapitole.

1. cena cyklosoutěž

Co se stane se zaslanými cyklo­trasami?

Všechny zaslané cyklotrasy použije server Vitalia.cz do své nové databáze cyklotras. Vydavatel magazínu Vitalia.cz si tímto vyhrazuje právo všechna zaslaná data použít pro vlastní potřebu.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).