Hlavní navigace

Názor k článku Za jak dlouho se očkovat po prodělání covidu od Revmatik - Ti, kdo prodělali, jsou oproti "pouze očkovaným" a...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 1. 2022 10:45

    Revmatik

    Ti, kdo prodělali, jsou oproti "pouze očkovaným" a neočkovaným mnohem lépe chráněni proti VŠEM MOŽNÝM variantám SARS Cov-2, děti jsou chráněny primárně svou dětskou CTL imunitou. Očkování dětí je experiment na lidech, což je podle mě neetické, zakázané a na dětech doslova hnusné. Kdo říká něco jiného, je blb anebo úmyslně lže z politických důvodů.

    Jako problematický se ukazuje i počet dávek. Každá další totiž může být kontraproduktivní, varuje vakcinolog a přednosta Ústavu epidemiologie a biostatistiky 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Petráš. U jedinců, kteří prodělali covid-19 a nechali se očkovat, bylo totiž prokázáno, že „jedna dávka je ještě rozumná, ale ta druhá dávka naopak vedla k tomu, že síla protilátek začala klesat, že začal klesat počet buněk, které produkují tyto protilátky, a to jsou všechno předzvěsti toho, že je to nadbytečné očkování,“ vysvětluje a dodává, že s ohledem na toto zjištění dává podle něj smysl po prodělání nemoci jednodávkové očkování vakcínou Johnson.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).