Názory k článku
O bistru, kde dobře vaří a koláče servírují na romantických talířcích

lol
lol (neregistrovaný) ---.170.broadband6.iol.cz
1. 4. 2014 12:17 Nový

skoda

celé vlákno

po prostudovani tydenniho listku na jejich webu, jsem nenasel snad jedine jidlo, ktere bych si dal. presne jak je napsano v clanku, je to proste "holcici" jidelna. 2 ze 3 jidel jsou veg a treti je drubez :(((

Kantýna
Kantýna (neregistrovaný) ---.pilsfree.net
1. 4. 2014 21:01 Nový

Re: skoda

celé vlákno

Dobrý den,
jsem z Kantýny, děkujeme moc za koment. S Vaším komentářem částečně souhlasíme, rádi bychom dělali více druhů masa, také např. českou kuchyni apod. Ale bohužel o to není zájem, když máme na jídelníčku guláš, výpečky se špenátem apod. Tak to nikdo nechce. Snad se nám to v budoucnu podaří alespoň částečně prosadit. Hezký den

xyz
xyz (neregistrovaný) ---.static.spk.cz
6. 4. 2014 15:46 Nový

Re: skoda

celé vlákno

Upřímně - neblázněte. Co bych za to dal, kdybych se mohl v našem městě takhle najíst. Jídel z masa je všude neskutečně moc, kvalitní bezmasá prakticky nikde. Ať se z vás za čas nestane klasická restaurace, protože opět vadilo, že nejste jako všichni ostatní.

lol
lol (neregistrovaný) ---.170.broadband6.iol.cz
8. 4. 2014 4:52 Nový

Re: skoda

celé vlákno

ja jsem nemel na mysli zrovna vypecky ci gulas (ikdyz je mam rad, ale udelam si je radeji doma podle sebe), ale zkratka nejake plnohodnotne maso. kotletku po upeceni marinovanou v bylinkach, veprovy spiz s cibulovym bramborem, dobry steak (rostenec, hanger), ossobuco nebo hovezi ohanka ... nejsou to zadne extra drahe suroviny jako svickova a chlap se z toho naji :)))

navic, to nebyla kritika vaseho podniku!!! jen se pekne drzte sveho konceptu kdyz to funguje, ono se nejde zavdecit vsem.
za odvahu delat neco jineho vam preji at to klape.