Hlavní navigace

Nové farmářské trhy na Spořilově letos do konce listopadu

31. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od října mají své farmářské trhy také obyvatelé pražského Spořilova. Trhy na Roztylském náměstí se konají vždy v sobotu od 8 do 14 hodin, v závislosti na počasí potrvají do konce listopadu a na jaře začnou opět  fungovat koncem března. O trhu: Farmářské trhy na Spořilově Farmářské trhy, pořádané občanským sdružením Pod platany pod záštitou radnice Prahy 4, nabídnou plodiny, potraviny a delikatesy. Návštěvníci se mohou navíc občerstvit, dát si kávu nebo sklenku vína, posedět a relaxovat. Trhy…

Od října mají své farmářské trhy také obyvatelé pražského Spořilova.

Trhy na Roztylském náměstí se konají vždy v sobotu od 8 do 14 hodin, v závislosti na počasí potrvají do konce listopadu a na jaře začnou opět  fungovat koncem března.

O trhu: Farmářské trhy na Spořilově

KL20-hlasovnai

Farmářské trhy, pořádané občanským sdružením Pod platany pod záštitou radnice Prahy 4, nabídnou plodiny, potraviny a delikatesy. Návštěvníci se mohou navíc občerstvit, dát si kávu nebo sklenku vína, posedět a relaxovat. Trhy tak chtějí přinést nákupní příležitost i možnost sousedského setkávání širokému okruhu lidí, kteří žijí v místě a na obou spořilovských sídlištích a v Roztylech. Trhy budou mít zpravidla i program pro děti.

Připravili jsme pro vás:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).