Hlavní navigace

Neplaťte za reklamní iluze

13. 1. 2010

Sdílet

Reklama je všemocná. Z naivity lidí bohatnou především firmy vyrábějící tzv.potravinové doplňky. Jde jen o trik? Je skutečně chemie pro lidský organismus nezbytná?  „V mnoha případech se jedná o vyhozené peníze. Ve zdravé stravě si tělo vezme vše, co potřebuje. Určité potravinové doplňky jsou vhodné například při nedostatku některých minerálů při rekonvalescenci, posílení organismu při závažných chorobách a podobně. Dobrý lékař by měl každému pacientovi poradit, co by měl užívat, a zda je to…

Reklama je všemocná. Z naivity lidí bohatnou především firmy vyrábějící tzv.potravinové doplňky. Jde jen o trik? Je skutečně chemie pro lidský organismus nezbytná? 

„V mnoha případech se jedná o vyhozené peníze. Ve zdravé stravě si tělo vezme vše, co potřebuje. Určité potravinové doplňky jsou vhodné například při nedostatku některých minerálů při rekonvalescenci, posílení organismu při závažných chorobách a podobně. Dobrý lékař by měl každému pacientovi poradit, co by měl užívat, a zda je to vůbec nutné,“ řekla pro server Měšec MUDr. PAVLÍNA LIPTÁKOVÁ.

Jak to doopravdy je se zaručenými bojovníky proti obezitě?  Drtivá většina těchto přípravků neprošla ani jedinou vědeckou klinickou studií, která by skutečně potvrdila očekávané výsledky. Více na Měšci v článku: NEPLAŤTE ZA REKLAMNÍ ILUZE.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).