Hlavní navigace

Na Vitalii přibývají cyklostezky. Posílají nám je čtenáři

Čtenáři magazínu Vitalia.cz mohou zasílat prostřednictvím internetového formuláře cyklistické trasy, zaznamenané na GPS. Každým dnem tak přibývají v naší databázi nové cyklostezky. Nejvášnivější cyklisty máme v okolí Prahy a v Pardubickém kraji. Pokud rádi jezdíte na kole a využíváte jakýkoliv typ GPS, pochlubte se také svým výletem a pošlete nám jeho záznam. Stačí vyplnit jednoduchý formulář.
Redakce 6. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Čtenáři magazínu Vitalia.cz mohou zasílat prostřednictvím internetového formuláře cyklistické trasy, zaznamenané na GPS. Každým dnem tak přibývají v naší databázi nové cyklostezky. Nejvášnivější cyklisty máme v okolí Prahy a v Pardubickém kra­ji.

KL20

Pokud rádi jezdíte na kole a využíváte jakýkoliv typ GPS, pochlubte se také svým výletem a pošlete nám jeho záznam. Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Data musí být ve formátu KML a musí obsahovat kromě souřadnic trasy také informace o nadmořské výšce. Pro záznam dat je možné využít jakýkoli typ GPS, který umožňuje stahování dat a jejich export do formátu KML

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).