Hlavní navigace

Na Vitalii přibývají cyklostezky. Posílají nám je čtenáři

6. 8. 2010

Sdílet

Čtenáři magazínu Vitalia.cz mohou zasílat prostřednictvím internetového formuláře cyklistické trasy, zaznamenané na GPS. Každým dnem tak přibývají v naší databázi nové cyklostezky. Nejvášnivější cyklisty máme v okolí Prahy a v Pardubickém kraji. Pokud rádi jezdíte na kole a využíváte jakýkoliv typ GPS, pochlubte se také svým výletem a pošlete nám jeho záznam. Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Čtenáři magazínu Vitalia.cz mohou zasílat prostřednictvím internetového formuláře cyklistické trasy, zaznamenané na GPS. Každým dnem tak přibývají v naší databázi nové cyklostezky. Nejvášnivější cyklisty máme v okolí Prahy a v Pardubickém kra­ji.

Pokud rádi jezdíte na kole a využíváte jakýkoliv typ GPS, pochlubte se také svým výletem a pošlete nám jeho záznam. Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Data musí být ve formátu KML a musí obsahovat kromě souřadnic trasy také informace o nadmořské výšce. Pro záznam dat je možné využít jakýkoli typ GPS, který umožňuje stahování dat a jejich export do formátu KML

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).