Hlavní navigace

Mezinárodní umělecká soutěž pro děti

10. 3. 2010

Sdílet

Na dětském festivalu v Badenu, který pořádá organizace „Energy for Life-Social Foundation"  od 29.5 – 7.6.2010 budou mít děti ve věku od 8 do 16 let možnost vystoupit v programu s písněmi, tanci, divadelním představením, popř. představit své další dovednosti. Zvány jsou jak děti základních a základních uměleckých škol, tak děti se zvláštními vzdělávacími potřebami, sociálně znevýhodněné skupiny dětí, děti migrantů.

Na dětském festivalu v Badenu, který pořádá organizace „Energy for Life-Social Foundation"  od 29.5 – 7.6.2010 budou mít děti ve věku od 8 do 16 let možnost vystoupit v programu s písněmi, tanci, divadelním představením, popř. představit své další dovednosti.

Zvány jsou jak děti základních a základních uměleckých škol, tak děti se zvláštními vzdělávacími potřebami, sociálně znevýhodněné skupiny dětí, děti migrantů.

Přihlášku je nutné zaslat organizátorovi do 15.dubna 2010 (Energy for Life, Lamezanstr. 9, 1230 Wien; office@openwor­d.eu.com.). Součástí přihlášky je třeba zaslat informaci o účastníkovi/ú­častnících, názornou ukázku vystoupení – nahrávku, foto atd. i elektronicky.

malování

Má vaše dítě malířské nadání? Organizace „Energy for Life-Social Foundation" rovněž organizuje pro děti ve věku od 6 do 14 let malířsko/kres­lířskou soutěž, jejíž finále se koná v rámci zahradnické výstavy v Badenu od 22.5. do 20.6.2010. Téma soutěžních prací je „Můj zelený svět, moje oblíbená růže".

Základní podmínky účasti :

  • zaslat max. 3 díla vztahující se k tématu (poštou nebo elektronicky)
  • na každém obraze musí být uvedeno jméno, věk, adresa (i e-mail), popis/idea
  • souhlas se zveřejněním zaslaného díla, příp. vydražením v aukci „Děti pomáhají dětem" (jde na charitativní účel – postižené děti na Haiti)
  • obrazy musí být ve formátu DIN A4 nebo DIN A3
  • volba kreslícího materiálu je na autorovi (křídy, olejové a vodové barvy…) – nebudou přijímány techniky jako např. koláže.

Práce je nutné zaslat organizátorovi poštou nebo elektronicky do  do 15.dubna 2010 (Energy for Life, Lamezanstr. 9/1/1, 1230 Wien; nature@openwor­d.eu.com. ve formátu TIF nebo JPG- 300dpi velikost do 5Mb). Další informace lze získat na adrese skoff@efl.eu.com; pan prof.Skoff, telefon: 0043 676 563 59 24. Mezinárodní porota posoudí všechny zaslané práce podle kritérií: motiv, originalita, kvalita obrazu.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).