Hlavní navigace

Masové kuličky z IKEA si nově objednáte online. Za půl hodiny je máte doma

Sdílet

 Autor: Ikea
Oblíbené švédské kuličky z IKEA je nově možné objednávat prostřednictvím aplikace či webu dovozové služby Wolt. Ve středoevropském regionu půjde o první spolupráci společností, které obě mají skandinávské kořeny.

Švédské speciality IKEA si od konce loňského roku mohou zákazníci v Praze, Brně a Ostravě objednat s dovozem až domů prostřednictvím finské platformy Wolt. V nabídce budou vybrané trvanlivé potraviny, včetně mražených masových i bezmasých kuliček, hot dog pro vegetariány či sušenky, bonbony nebo káva. Nábytek ani teplé jídlo vám ale Wolt nedoveze.

„Vnímáme, že zákazníci čím dál tím častěji nakupují online, a to i potraviny. Dlouhodobým cílem IKEA je nabízet různé možnosti pohodlného nakupování, a proto jsme se rozhodli spolupracovat s Woltem. V našem středoevropském regionu půjde o první spolupráci těchto společností, které obě mají skandinávské kořeny. Věříme, že bude úspěšná,“ říká Jakub Slavík, Food Commercial Leader IKEA Česká republika.

Objednávat můžete přes aplikaci i web Woltu

Wolt bude potraviny IKEA doručovat ze obchodních domů v Praze, Brně i Ostravě. „Spolupráce s řetězcem IKEA je skvělou příležitostí, jak dostat švédské speciality o krok blíž našim zákazníkům, a to rovnou ve třech městech republiky. O potraviny a speciality jiných kuchyní je na naší platformě tradičně největší zájem, takže věříme, že tuto novinku zákazníci ocení. Příjemným bonusem naší spolupráce je sdílení velmi podobných principů a hodnot, které nás se společností IKEA vzájemně pojí,“ komentuje Jan Foret, generální ředitel Woltu pro Českou republiku.

Galerie: Švédské kuličky z IKEA

Objednat si potraviny IKEA můžete přes Wolt jak v mobilní aplikaci, tak na webu www.wolt.cz. Cena dopravy se odvíjí od zvolené doručovací adresy – pohybovat se bude od 19 do 89 Kč. V aplikaci či na webu také zákazníci najdou předpokládanou dobu doručení. Ta je zpravidla kolem půl hodiny.

Autor článku

Redaktorka serveru Vitalia.cz se zaměřuje zejména na kvalitu potravin a kvalitu jejich prodeje. Věnuje se také zdravotní problematice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).