Hlavní navigace

Lékaři vyvrátili další podezření na prasečí chřipku

Sdílet

Cestující, který se v neděli vrátil leteckým speciálem z Mexika a musel strávit noc v nemocnici Na Bulovce, nemá prasečí chřipku. Informoval o tom server Aktualne.cz Podezření krátce před polednem vyvrátila v rozhovoru pro Rádio Impuls primářka infekčního oddělení nemocnice Hana Roháčová. Dalších devatenáct lidí stále prověřují odborníci. Do sobotního poledne zatím v Česku vyhledalo lékaře kvůli respiračním obtížím a obavám z prasečí chřipky přes padesát lidí.

Cestující, který se v neděli vrátil leteckým speciálem z Mexika a musel strávit noc v nemocnici Na Bulovce, nemá prasečí chřipku. Informoval o tom server Aktualne.cz

Podezření krátce před polednem vyvrátila v rozhovoru pro Rádio Impuls primářka infekčního oddělení nemocnice Hana Roháčová.

Dalších devatenáct lidí stále prověřují odborníci. Do sobotního poledne zatím v Česku vyhledalo lékaře kvůli respiračním obtížím a obavám z prasečí chřipky přes padesát lidí.

Autor článku

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).