Hlavní navigace

Názor k článku Kůže a psychika jsou úzce propojeny od Alergický na lež - A proč si tedy vy ne-doktore myslíte, že...

 • 27. 11. 2014 17:18

  Alergický na lež (neregistrovaný) 109.163.232.---

  A proč si tedy vy ne-doktore myslíte, že si lékaři udržují tolik pacientů v oběhu? Když jsou z nich již vyčerpáni?

  Své jisté prakticky mají, tak by mohli alespoň 1/3 dopomoci získat opět zdraví. Ne? Nebo to už neumí? Nebo by si lidi mezi sebou sdělili že něco není s jejich službami v pořádku?

  Pořád čekám zda se nakonec nerozhoupete a nepopíšete nám jak tedy vzniká imunita po vakcinaci? To že vakcína likviduje příčinu problémů ještě před vznikem - to je blábol které nejde vzít ani jako zjednodušení ani jako nic. To doposud žádný z vašich zákazníků nechtěl abyste mu pár větami a jednoduše popsal jak to funguje? Vy na takové vysvětlení nejste připravený? Tvrdíte že tento obor je vaším (předpokládám hlavním) způsobem obživy takže byste měl být toho schopen, že za "vykydávání či vykopávání" (už nevím jak to bylo přesně označeno) informací a lidí s opačným názorem z Internetu placený nejste.

  P.S.
  Kolikrát tak člověk za deset let navštíví lékaře, pokud vůbec, že ti chudáci jsou pořád tak zavalení prací že nemají ani čas samostatně přemýšlet?

  Já osobně bych to viděl tak, že dnes by k doktorovi člověk musel jít tak nanejvýše pro potvrzení že nepracuje, protože si dává zavčas pauzu aby právě neonemocněl (lázně a dovolenou si většina dovolit nemůže, takový člověk už je stejně většinou načatý - třeba ho bolí hlava, nemá energii,...). To je tak asi vše do čeho nás současný mizerný systém (právě kvůli paušálkům na ty vaše zbytečnosti a zlodějiny) může nutit, nechat tělo rozvrátit natolik že opravdu onemocní je špatný plán.
  Pokud pak tedy člověk opravdu "nechytne" (zdravý člověk, s nepoškozenou imunitou nechytne nic ani za nepříznivých okolností, už celá ta terminologie je nesmysl) něco kvůli svému oslabení právě přímo u doktora, když říkáte že je tolik pacientů tak to vidím alespoň na hodinovou čekačku někde na průvanu vedle někoho pořádně nachlazeného.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).