Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Kůže a psychika jsou úzce propojeny od anonym - Zase další vlákno dohadování o tom, kdo si...

 • 27. 11. 2014 16:46

  tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Tak pardon máte pravdu. Ale když pár článků zpátky tvrdí autorka, že časté vyrážky a ekzémy jsou následkem očkování a tady se dozvídáme ( já už to jaksi dávno vím ), že příčiny můžou být i psychosomatického rázu, jen jsem se pozastavil nad tím, že v tomto článku není zmíněno očkování, zatímco v článku o následcích očkování není zmíněna jako častá možnost psychosomatika. Jeden z těch článků nám lže a tento to rozhodně není.Proti názorům v tomto článku neřeknu křivého slova.
  tsd

 • 27. 11. 2014 17:45

  Alergický na lež (neregistrovaný) ---.ipredator.se

  Ono jde o to, že normální lidé (teď se bavím o odmítačích očkování) se běžně očkováním vůbec nazabývají. Prostě nemá v jejich životě místo a s vakcínou ve svých plánech nekalkulují, nanejvýše jako zlo kterému je třeba se vyhnout.

  To až lidé jako ty, a uniklá nejrůznější prohlášení vašich představitelů (trestný čin, povinnost, pokuta, ...) nás nutí reagovat.

  Když se k tomu občas provalí nějaká ta genocidka, či alespoň průšvih vaší vakcinační chemoterapie a člověk si navíc vedle poskládá vaše před chvílí zmíněné požadavky (vycházející právě z těch prohlášení a toho co si na politicích vylobujete), šel by a zabil každého od bílého pláště lékařů až po černé kvádro politiků. Jenže je nás takových zatím málo, tak je třeba alespoň se postarat aby ostatní zaznamenali problém (třeba až jich zaznamenají deset...) a začali přemýšlet.

  Takhle lidsky se například já chovám k té části společnosti (u které věřím že jen neprozřela) od které jsem se sice distancoval a prohlásil je za nepřítele, kterému jsem vyhlásil občanskou válku, a tedy zatím jen v maximální možné míře nepodpořím udržení žádných hodnot ani systému, který ona naopak udržovat umožňuje a jsem ochoten každému kdo mi za to bude stát svůj postoj a důvody vysvětlit. Dokonce ho i naučit jak se bez lékařů obejít úplně a jak také do systému nepřispívat. Prostě aby z něj byl další člověk, který se za běžných okolností nemusí vakcínami vůbec zabývat, snad jen když je potřeba někoho praštit přes nenechavou pracku či řádně a bolestivě nakopnout.

 • 28. 11. 2014 13:17

  Alergický na lež (neregistrovaný) ---.privacyfoundation.ch

  Víš na co se stále snažím přijít?

  Proč když vy státem schválení lekátoři (dovolím si mezi ně zařadit tebe i paní Hofhanzlovou i když ty jsi vás oba vyloučil) si tak rádi hrajete každý na svém písečku - a jistě si tedy myslíte, že by bylo trestuhodné například to kdyby ženě doporučil homeopatický lék ortoped homeopat a ten lék měl řešit zejména gynekologické potíže - jak je možné že vás (nebo alespoň tebe) udivuje, že psycholožka paní Boučková se nezmiňuje o tom škaredém očkování v souvislosti s exémy, které naopak zmínila pravděpodobně ne zcela stejně zaměřená paní Hofhanzlová?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).