Hlavní navigace

Názor k článku Kůže a psychika jsou úzce propojeny od tsd - ad1) ale to si ještě musíte všechno pamatovat,...

 • 27. 11. 2014 16:36

  tsd (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  ad1) ale to si ještě musíte všechno pamatovat, tak rychle byste zapomínat neměl
  ad2) zrovna vakcíny (můj obor) vůbec nic neléčí ani nevylepšují zdraví.
  Vakcíny "jenom" nemocem zabraňují a likvidují příčinu problému před jejím vznikem.
  ad3) "Já už o ekonomice vím taky prd " je podle mého názoru srovnávání, jen se mýlíte v tom, že většina doktorů o medicíně prd nevědí, protože takový luxus si nemůžou dovolit. (určitě existují výjimky neschopů)
  ad4) Jaké zkušenosti v oboru máte studente? Máte osobní zkušenost, kterou podáváte jako generální názor. Sto jiných lidí může mít zkušenosti jiné. (jako, že má). Jaké knihy čtete? Goldarceho, Struneckou, zkuste změnit repertoár a třeba si i poopravíte názory.
  ad5) Žijete v ČR tak nevěřte Goldacerovi, ten zřejmě netuší kde ČR je a že tady nějaké doktory máme. Ale jak jsem napsal, ten problém máme taky a ČLK se ho snaží řešit.Mají to těžké. Hodně nemocných, málo doktorů, málo času, málo peněz = vyhořelý doktor.
  Vy jste to vzal šmahem člověče. "Odbudou si nutné zlo" Aby si to zlo odbyli musejí do toho dát kus života a nadšení a v naší zemi i hodně entuziasmu, protože odměnou pro ně bude dřina, nervy, přesčasy a opotřebování.
  Když budou mít to "štěstí" že budou dělat ve státním za tabulkové platy, bude se jim smát každá pokladní na přepážce v bance.
  Jestli mému tvrzení říkáte zvratky, pak jste buď nikdy nezvracel, nebo žijete na jiné planetě.
  tsd

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).