Hlavní navigace

Názor k článku Kůže a psychika jsou úzce propojeny od Alergický na lež - Problém je, že ty jsi se celou dobu...

 • 27. 11. 2014 14:24

  Alergický na lež (neregistrovaný) ---.enn.lu

  Problém je, že ty jsi se celou dobu učil nesmysly a bylo posilováno vaše ego jakožto jakéhosi výjmečného člena lidské společnosti, náležejícího k odjakživa zvrácenému stavu lékařů.

  Dnes místo vzdělávání a chápání souvislostí se necháte svými stejně hloupými kolegy utvrzovat, že vše je jak vám to vysvětlili a je to tak správně a bojujete proti jakému koli jinému názoru a chování než uznáváte.
  Jen když se podíváte kdo že učí lékaře používat chemikálie které produkuje, musí být každému jasné že kvantum i kvalita informací a následných způsobů léčby se musí měnit a také mění, pro vaše zákazníky (tedy ty které jste již přivedli na myšlenku, že bez vás nelze být zdravý) stále k horšímu.

  Já se vzdělávám celý život a z mnohem hodnotnějších zdrojů, upřednostňujích opravdu vědecký přístup - tedy pozorování a snažení se pochopit souvislosti (toho členové vaší party pokud by mysleli opravdově opakovaná tvrzení o nesouvisejích nežádoucích účincích po očkování, nebudete nikdy schopni). Tedy je názor kohokoli vhodnější než vás vakcinačních fanatiků.

  Čistě technicky, teoreticky i prakticky, jsou veškeré výrazy a složitosti které jste pro svůj obor vymysleli zbytečné a v podstatě i biologii.
  Protože stále jen popisují model, který nikdo pořádně nechápe, ale hlavně není třeba ho pochopit, protože "nezasahovat" - způsobem jakým se o to neustále snažíte do přirozeného řádu věcí, je to nejlepší co lze dělat.


  Ale co takhle místo mého odsuzování, nám popsat slovy odborníka jak přesně nám tedy vakcína vytvoří vámi požadovanou imunitu? Jen se nebojte, ono má dost lidí dostatek zdravého rozumu, aby i přes vaše případné mlžení pochopilo, že co jsem napsal je pravda. Vždyť vy se tím mechanismem jak vakcína funguje za jiných okolností i chlubíte, když si zrovna neuvědomujete že její vliv a působení lze popsat i jinak, než by se vám hodilo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).