Hlavní navigace

Názor k článku Konec zahrádkářů v Čechách? Zatím ne od Nepřítel - Víte pane Havel, ledaskde jinde mají problém už...

 • 22. 11. 2013 9:22

  Nepřítel (neregistrovaný) ---.dfri.se

  Víte pane Havel, ledaskde jinde mají problém už v úplně jiné rovině.

  Já mám za sebe a Česko (ale i celý svět) jasno. Seru na zákony, vůbec se jimy nezabývám. Myslím že nějaký zákon porušuji alespoň tak 5x denně a nejde vůbec o drobnosti za které mi hrozí jen pokuta.

  V okamžiku kdy na mne někdo nastopí se silou odpovídám silou, v krajní situaci vytahuji brokovnici, vůbec se s kurvama v téhle zemi nebudu srát. Jednou to prostě může velmi škaredě skončit, ale po letech jsem se s tím smířil a už mne to nestresuje, s rodinou to neprobírám.
  Že jsou lidi ovce a nechají se takhle hnát směrem který nikomu nevyhovuje... nic jiného mi nezbývá.

  To že vás některé věc (mám teď na mysli zejména genetické modifikace) neděsí, je jen známka že o světě kolem sebe příliš nepřemýšlíte a že nemáte dostatek fantazie a asi dost informací o tom jaké přírodní děje kolem nás probíhají.

  Co se vlastního šlechtění týká. Již dnes není možné spoustu odrůd z bank získat, protože ten kdo je udržoval to zabalil. Přesto mezi pěstiteli (i velko pěstiteli) stále, i po desítkách let, koluje ta správná odrůda kterou opakovaně používají a tak udržují. Jíme takové jídlo každý den a nikomu to nevadí.

  Nic co je přírodního nelze lidem upřít, je jejich právo to používat. Pokud vám toto právo někdo braňte se adekvátně, jde vám o život.

  P.S.
  Až se jednou stane, že moje šlechtěné odrůdy (práce mnoha generací členů naší rodiny) nepůjde udržet, protože úplně všude kolem bude jedna jediná mizerná odrůda (nedej bože ta co zabrání semenům aby byla schopná vzejít) tak se nebudu se zemědělci vůbec štvát. Prostě jim zlikviduji celé pole a přemluvím ještě alespoň dva další lidi aby začali smýšlet stejně a poslali to dál.

  Teď je otázka jestli chcete tohle, dostat zaplaceno za článek, nebo se nás snažíte věcně informovat či rovnou uchlácholit.

  P.P.S.
  Jestli myslíte že dokážete zákonodárce zastavit či jim úplně rozmluvit změnu (není k ní nejmenší důvod - jen opět mrhají našimi penězi) snažte se. Já svůj plán měnit nehodlám a věnovat zákonům čas již vůbec ne. Jediný čemu jsem ochotný věnovat čas, je jak se nenchat státem okrást aby měl dost prostředků na podobné zrůdnosti. Pryč z EU je také logický a já ho po těch zločincích a kurvách v parlamentu a vládě vyžaduji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).