Hlavní navigace

Karlínské farmářské trhy s Apetit piknikem a kuchařkou farmářských receptů

29. 9. 2011

Sdílet

V sobotu 1. října můžete navštívit nejenom Karlínské farmářské trhy, ale také Apetit piknik. Karlínské farmářské trhy, které se již druhým rokem konají v okolí kostela sv. Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí, budou sousedem Apetit pikniku. Zatímco Apetit piknik vám nabídne cooking show, ochutnávky a prodej delikates z rukou redakčních expertů a kulinářských talentů z řad čtenářů, na Karlínských farmářských trzích nakoupíte všechny druhy farmářských plodin a potravin odpovídajících sezoně.…

V sobotu 1. října můžete navštívit nejenom Karlínské farmářské trhy, ale také Apetit piknik.

Karlínské farmářské trhy, které se již druhým rokem konají v okolí kostela sv. Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí, budou sousedem Apetit pikniku. Zatímco Apetit piknik vám nabídne cooking show, ochutnávky a prodej delikates z rukou redakčních expertů a kulinářských talentů z řad čtenářů, na Karlínských farmářských trzích nakoupíte všechny druhy farmářských plodin a potravin odpovídajících sezoně. Kromě hory jablek, hrušek, čerstvé zeleniny, cibule, česneku, dýní a brambor, klobás, vajec, drůbeže a medu na trhu potkáte i vynikající zavařeniny, kozí našlehané sýry, vynikající chléb a pečivo, čerstvé mléko a probiotické nápoje, pečené čaje, čerstvou pastu a mnoho dalších lahůdek. Čeká vás také řada ochutnávek a občerstvení. 

Recepty z farmářského trhu

Organizátoři trhů připravili pro sobotu 1. října i některé zvláštní akce, mezi které patří například uvedení nové knižní kuchařky. Hanka Michopulu, zakladatelka měsíčníku Apetit a prvních farmářských trhů v Praze, představí svoji novou knihu Recepty z farmářského trhu. Součástí bude i ochutnávka dobrot podle jejích receptů. Uvidíte zde dále například filetování čerstvého čtyřicetikilového tuňáka ze Srí Lanky, ochutnáte čerstvé krevetové špízy, ústřice a slávky na víně, zhlédnete ukázky řemeslných prací a další.

Trh, který se koná 1. října od půl deváté ráno, bude mimořádně prodloužen do 15 hodin.

Vše o farmářských trzích najdete u nás:

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).