Hlavní navigace

Názor k článku Jste hrdý, že jste Čech, Čech, Čech? od lucy - Nejsem pyšná na tuto republiku a to nejen...

  • 25. 2. 2011 11:43

    lucy (neregistrovaný) ---.20.broadband2.iol.cz

    Nejsem pyšná na tuto republiku a to nejen z toho důvodu, co tu uvádíte, nejsem pyšná z toho, jací občané tady žijí, tedy aspoň jací občané se objevují na internetových diskuzích, ale i co slyším od obyčejných občanů na veřejnosti. Věčně si na něco stěžují, jak se mají špatně a nevím co, když větší polovina světa se má o hodně hůře, jsou tam války, děti nemají co jíst. To my se máme mnohem, mnohem lépe a stále nejsme spokojení. Když jste takoví chytří, běžte do vlády, zkuste si politiku a pak říkejte. Bohužel nejsem pyšná ani na svého otce. Ano, dal mi život a mamka také, ale dělají úplně to samé, když s někým mluví, tak si často stěžují na svůj úděl, že nemají peníze, ale když jim řeknu svůj názor, proč s tím třeba něco nedělají, že si zbytečně ničí energii tím, že neustále musí kritizovat to, že nemají, tak říkají, že jsou spokojeni a že to nechtějí změnit, jo, takže si stěžujete, ale zároveň to nechcete změnit. Mi to osobně vůbec nedává smysl.
    Myslím, že v budoucnu vypadnu z této země alespoň na nějaký čas a uvidím, jestli je to všude stejné, možná ano, lidi to už mají takto v krvi si stále stěžovat.
    A ano, líbí se mi, když vyhrajeme v hokeji a pivo nepiji, ale to je asi tak vše, co můžu o této zemi říct pozitivně, alespoň nyní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).