Názory k článku
Jarní únava a jak na ni

landovicadam
25. 3. 2009 18:17 Nový

Kde a jak se dá ještě zahnat jarní únava

Deniso,v které posteli zaháníš jarní únavu Ty?Vsadím se,že to v 1+1nebube,až tam bys neklesla.Komu v tento čas nalháváš jak je pro Tebe nejdůležitější,up­římnost a láska.Chudák ten,který Ti věří a naslouchá.Ten bude brzy překvapen a unaven z lidí jako seš ty.

monika.L
26. 3. 2009 14:49 Nový

Nedalo mi to,

abych si nepřečetla ještě některé vaše příspěvky.Bylo zbytečné se rozčilovat,když vidím,co tu smolíte.Kdo a co má za vinu jarní únavu,to ví už snad každé dítě.Skutečně se chcete živit psaním?

APavlaa
26. 3. 2009 15:38 Nový

Přelom zimy a jara

Na přelomu zimi a jara člověka ovlivní biorytmy.Jde o důsledek nedostatku slunce.Tělo si nevyprodukuje takové množství vitamínu D.Ten se v těle běžně tvoří z cholesterolu a když je málo slunce,může v těle bybět a tak oslabovat imunitu člověka.Nejlepší jsou procházky na slunci,zajistí tělu dostatek světla,tím se v tělě tvoří hormon dobré nálady/seroto­nin/.Je důležitější,než hormon štěstí.Člověk by neměl s jarní únavou začít bojovat násilnou formou.Změna jídelníčku je v pořádku,ale opravdu nenásilě ho měnit.Rychlý přechod na zdravou výživu z vydatné české kuchyně je ŠPATNÉ.Mohlo by to člověku způsobit nemalé problémy se zažíváním.Potrápit by ho mohla zácpa,nebo naopak průjem.Rychle by tak zanevřel na zdravou stravu.Na jarní únavu jsou dobré bylinky,jako je česnek,ostropes­třec,je výborný na pročištění jater,květy smetanky lékařské atd.Vyměnit živočišné tuky za rostlinné.Stačí začít mírným protahováním po ránu a pokračovat procházkama přes den.Pomalu přidávat zátěž a do měsíce budete fit.

Gabka483
Gabka483 (neregistrovaný) 178.72.200.---
4. 4. 2013 11:33 Nový

Valkee Pro - proti jarní únavě

Dobrý den,
mám super pomocníka proti jarní únavě, jmenuje se Valkee Pro a je to něco jako MP3, ale místo světla se mi line do uší světlo, kterého díky této únavné zimě mám velký nedostatek. Každé ráno mě nabije energií. Kdo chce vědět více, ať mi klidně napíše na e-mail:
gmusalkova@me­gia.cz.

K32
K32 (neregistrovaný) ---.simply-you.cz
29. 5. 2014 12:23 Nový

Energie

Já jsem jarní únavu vyřešila Coenzymem Extra! Koupila jsem si ho letos na doporučení kolegyně, říkala, že ho bere už celý rok a cítí se fakt skvěle, nepociťuje vůbec únavu během dne. Já Coenzym beru asi 3 měsíce a taky jsem poznala, že mám víc energie a nejsem přes den tolik unavená.

Kordulka44
Kordulka44 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
19. 8. 2014 17:11 Nový

leky

Na jarní únavu používám tuto zelenou řasu: http://www.prodejbylin.cz/chlorella_rasa/index.html , je nejlepší.