Hlavní navigace

Názor k článku Škoda, jantarový zázrak se nekoná od Dudlikarna.cz - Myslím, že příspěvek pocity obsah může, proč by...

 • 21. 5. 2013 13:44

  Dudlikarna.cz (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Myslím, že příspěvek pocity obsah může, proč by nemohl, o tom vlastně příspěvky na webu bývají, jsou rozdílné a nikdo s nimi vzájemně nemusí souhlasit.
  Paní napsala vlastní zkušenost, ale není důvod text nazývat "ideologickým kecem".

  My jantarové korálky také nabízíme, jsme přesvědčeni, že jsou kvalitní a nefalšované (ostatně pravost jantaru se dá ověřit i jednoduchými domácími testy) a máme s nimi vlastní zkušenost, stejně pozitivní a ani kdyby nebyla pozitivní, proč bychom to nezkusili, když jde o zdraví nebo pohodu našeho dítěte. O tom to stejně celé je, rodič má na výběr, může se svobodně rozhodnout a nést za svá rozhodnutí důsledky. Ať jsou rozhodnutí taková nebo onaká, dělají to rodiče (většinou) ve snaze "pro dobro" vlastního dítěte.

  Že účinky bylinek, kamenů, homeopatik nemají za sebou historii lékařských výzkumů a testů a nejsou vědecky prokázané, neznamená, že nejsou účinné (někomu navíc postačí jejich historie samotné existence). To že léky a lékařské metody tyhle výzkumy mají, také neznamená, že jsou účinné. A každý jsme jiný, každý preferujeme jiné způsoby a někdy není na škodu různé způsoby (přístupy) vzájemně propojit.
  http://www.dudlikarna.cz/znacka/true-baltic-amber/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).