Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Škoda, jantarový zázrak se nekoná od strojko - Dobrý deň, nedá mi nereagovať na Váš článok, ktorý...

 • 2. 11. 2012 12:57

  strojko (neregistrovaný) ---.178-41-217.t-com.sk

  Dobrý deň,

  nedá mi nereagovať na Váš článok, ktorý má takpovediac pobúril. Sme zástanci prírodnej alternatívnej medicíny a nám tento náhrdelník veľmi pomohol. Môjmu synovi pomohol len on pri prerezávaní zúbkov, pretože mal veľké problémy hnačky, horúčky pred tým ako nenosil náhrdelník. Ako začal nosiť jantárový náhrdelník, tak sa mu všetky stoličky aj očné zuby prerezali bez žiadnych spomínaných komplikácií. A nehovorím o nijakom Placebo efekte ako to stojí vo Vašom článku. Nie je to hit. Z dôveryhodných zdrojov som si prečítala, že v Nemecku ho začali používať už pred druhou svetovou vojnou. Nedám dopustiť na silu prírody, ten jantár tu určite na niečo je, naša matka príroda nám ho tu zanechala, aby nám pomáhal, ale mi žiaľ už dávnejšie ničíme našu prírodu, devastujeme jej prírodné liečebné bohatsvo a vrhli sme sa na dravejšiu chemickú cestu, akú využíva dnešná medicína. A čo sa týka bezpečnosti náhrdelníka, tak na to môžem povedať len jedno, je množstvo iných nástrah pre deti ako je tento náhrdelník. To že je jantár taký ľahučký, dieťa ani na sebe nepocíti, preto ho ani nevníma. Myslím, že každý rodič stráži každý krok svojho bábätka. My sme napr. náhrdelník cez noc dali dolu a cez deň som dozerala na svojho syna. Dnes má môj syn tri roky, stále nosí jantárik, krásne na ňom žiari a mám pocit, že mu aj zdravotne pomáha.

 • 2. 4. 2013 12:31

  Honza (neregistrovaný) 193.179.215.---

  "mám pocit, že..." - ano, to je přesně to, o čem je celý tvůj příspěvek, plný pocitů a ideologických keců... Sorry, že to píšu tak škaredě, věřím, že jinak můžeš být docela dobrý člověk.

 • 21. 5. 2013 13:44

  Dudlikarna.cz (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Myslím, že příspěvek pocity obsah může, proč by nemohl, o tom vlastně příspěvky na webu bývají, jsou rozdílné a nikdo s nimi vzájemně nemusí souhlasit.
  Paní napsala vlastní zkušenost, ale není důvod text nazývat "ideologickým kecem".

  My jantarové korálky také nabízíme, jsme přesvědčeni, že jsou kvalitní a nefalšované (ostatně pravost jantaru se dá ověřit i jednoduchými domácími testy) a máme s nimi vlastní zkušenost, stejně pozitivní a ani kdyby nebyla pozitivní, proč bychom to nezkusili, když jde o zdraví nebo pohodu našeho dítěte. O tom to stejně celé je, rodič má na výběr, může se svobodně rozhodnout a nést za svá rozhodnutí důsledky. Ať jsou rozhodnutí taková nebo onaká, dělají to rodiče (většinou) ve snaze "pro dobro" vlastního dítěte.

  Že účinky bylinek, kamenů, homeopatik nemají za sebou historii lékařských výzkumů a testů a nejsou vědecky prokázané, neznamená, že nejsou účinné (někomu navíc postačí jejich historie samotné existence). To že léky a lékařské metody tyhle výzkumy mají, také neznamená, že jsou účinné. A každý jsme jiný, každý preferujeme jiné způsoby a někdy není na škodu různé způsoby (přístupy) vzájemně propojit.
  http://www.dudlikarna.cz/znacka/true-baltic-amber/

 • 29. 12. 2019 22:22

  bez přezdívky

  Pokud nekdo napise "Z dôveryhodných zdrojov som si prečítala" bylo by dobre citovat z jakych, taky bych si rad precetl.
  A take pridam jedno zamysleni. Kdyz je soucasna klasicka medicina tak spatna a homeo a alternativni medicina zas naopak tak dokonala, tak proc se dozivame stale vyssiho veku?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).