Hlavní navigace

Názor k článku Jak zhubnout? Dietou proti překyselení organismu určitě ne! od Tonny - Čtení tohoto ubohého článku byla ztráta času! Nadpis se...

 • 10. 5. 2013 18:51

  Tonny (neregistrovaný) ---.183.broadband2.iol.cz

  Čtení tohoto ubohého článku byla ztráta času!

  Nadpis se tváří zajímavě, jednoznačně útočí na problematiku překyselení organismu, ale v článku je snad jen jeden odstavec (a zbytek je obehraná písnička), kde se navíc poukazuje na fatální neznalost pisálka o daném problému. "Změna pH krve" vůbec s problematikou překyselení nesouvisí, autor byl tak líný, že si o problematice nic nepřečetl!!! Rychločlánek za 10 minut a 300 do kapsy... Kde jsou nějaká fakta, příklady a důvody?
  Když pomineme pilulky, tak když si člověk vyhledá např ionizovaná voda, tak se zde dočte pravou podstatu překyselení organismu (není to novinka, používali to i naše prababičky a pradědové).

  K článku. Bud typu: "Říkat, že jsme tlustí, protože jsme překyselení, je absurdní. " == "Říkat, že jsme tlustí, protože si neměříme BMI, BMR za litra nebo nechodíme do posilovny kde si neplatíme konzultace jak cvičit a správně jíst". Jak snadnémleto něčem. ;-)

  U překyselení v úzkém kontextu s tloušťkou jde přeci o fakt, kdy někteří lidé svým životním stylem (a tím co jedí) jsou prostě tlustí a obézní, jsou zanešení odpadem a tělo se nezmůže už na nic jiného než na ukládání dalšího odpadu do tuků. Když člověk hubne, spaluje, a opět tvoří odpad... => To je důvod proč tlustí lidé mají větší problém zhubnout než ti štíhlí vysportovaní jedinci co jim radí. Je to začarovaný kruh.
  Tomuto jsem se velmi věnoval, pročetl hodně článků a webů (narozdíl od pisálka tohoto článku). Proto ze své zkušenosti mohu říci, že pro zhubnutí ve spojení s odkyselením organismu je nejlepší voda! Konkrétně zásaditá (vyšší pH, s antioxidanty/ORP, s menší molekulární strukturou a v dostatečném množství bez nežádoucích látek). Odplavuje nečistoty z těle a pomáhá s překyselením. 2litry denně jsou lepší než nějaký blbí pilulky! ;-) Bohužel takovou vodu seženete leda tak v lázních, ve studánkách v hlubší přírodě, ale ne z vodovodu nebo plastových nádobkách (balenou vodu)! Naštěstí není problém takovou vodu získat. To si ale kdyžtak najděte už sami, dělá se v ionizátorech vody (dá se i vyrobit).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).