Názory k článku
Jak to opravdu bylo se salmonelou na Apetit pikniku

tsd
tsd (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
12. 6. 2017 0:23 Nový

Nechodit

Jediné rozumné řešení je, na podobné akce nechodit.
tsd

Honza
Honza (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
12. 6. 2017 9:57 Nový

Re: Jak to opravdu bylo se salmonelou na Apetit pikniku

celé vlákno

Fooodblogerky a podobný odpad, nemá na podobných akcích co dělat. Dneska každá slepice co napíše na mimibazaru recept na míchaná vajíčka se považuje za odborníka a na svůj blogísek začne sepisovat kuchařskou knihu nepoužitelných blafů.

Ať zůstanou na internetu, pokud jim to tam někdo čte, ale ať proboha nic nevaří a nenabízí lidem, mně je šoufl už jenom když ty nesmysly někdy přečtu.

Ale abych nedával všechny do jednoho pytle jsou zde i velmi dobré stránky (teď mě napadá třeba Cuketka.cz kde už jen při pohledu na fotky na to jídlo dostanete opravdu chuť) jenže ze stovek foodblogů je jich jen pár desítek.

j
j (neregistrovaný) ---.client.rionet.cz
12. 6. 2017 15:42 Nový

Re: Jak to opravdu bylo se salmonelou na Apetit pikniku

celé vlákno

Že to byla slepice, o tom není pochyb, ale když ti lidé viděli „vajíčka plavat ve vodě...!“ tak si to fakt jako někdo koupil? Když bylo venku pětatřicet?
No to si snad tu salmonelu i trochu zasloužili.

*
* (neregistrovaný) 193.35.105.---
12. 6. 2017 17:52 Nový

Re: Jak to opravdu bylo se salmonelou na Apetit pikniku

celé vlákno

V každém případě: chtěli zážitek, tak ho dostali.

Nu což, ono je to na "farmářských trzích" běžné. Stánek v největších vedrech a na pultu tlačenka, jitrnice. Ony i kdyby suchý salám, tak dobrou chuť. Ale když si to někdo koupí, tak dobrou chuť a hodně štěstí.
No kdyby se otrávili něčím, co neměli na očích, tudíž to nemohli čekat.

Nakažený z loňska
Nakažený z loňska (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
12. 6. 2017 14:29 Nový

Kdo zaplatil pokutu?

A tu pokutu, o které píšete, zaplatil loni pořadatel (když neměl sepsané papíry, co všechno musí prodejce kontrolovat), nebo ta stánkařka?

dst
dst (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
12. 6. 2017 21:41 Nový

Prostě a jednoduše

Prostě a jednoduše se na podobné akce nechodí a když už, tak se aplikují pravidla pro země třetího světa, tedy nejíst nic co neprošlo dezinfekčním účinkem ohně. Jen tak se dá přežít kontakt s barbary.

Skřetík
Skřetík (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
13. 6. 2017 14:54 Nový

zpřísnili pravidla?

Tvrzení, že "zpřísnili pravidla" je k smíchu a naprostá ukázka absurdity: dotyčná poruší vše co při zacházení s vejci porušit lze, a místo snahy o větší kontrolu se zpřísní pravidla.

K čemu to, aby mohla porušovat ještě víc pravidel než nyní? Přece pokud nedohlížím na dodržování pravidel, ztrácí pravidla smysl. Zpřísnit pravidla když nic nekontroluji... to je jak zakázat sebevražedný teroristický útok pod pohrůžkou smrti.