Hlavní navigace

Názor k článku Jak si (ne)vybrat nejpomalejší místo na očkování proti covidu od anonym - Řešila jsem stejný problém, od 1.3. do 14.3....

  • 18. 3. 2021 9:05

    bez přezdívky

    Řešila jsem stejný problém, od 1.3. do 14.3. jsem čekala na PIN 2. Pak jsem na internetu zjistila, že mnou zvolenè očkovací místo je obsazené do konce března, zatím co v nedaleké Ostravě na Černé louce měli zhruba 250 volných míst toho dne, nabízeli rovněž telefon na magistrát, kde také vyřizovali registraci. V neděli 14.3. mě s manželem ochotná paní zaregistrovala, nemusela jsem se starat o rušení původní registrace, s tím, že po obdržení PIN 2 mám znovu zavolat a najdeme termín. V pondělí jsme dostali PIN2 a ve středu (včera) jsme byli naočkováni. Zdejší velké očkovací centrum bylo obsazeno zhruba z jedné třetiny. Dostali jsme každý kartičku se záznamem 1. očkování a s termínem 2. Uvádím tel.: 800 720 210 - pro ostravské nebo pro ty, kteří to nemají daleko.
    Na 1221 jsem nevolala, abych neztrácela čas posloucháním, že to nejde apod. O pomoci příslušných magistrátů se asi neví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).