Hlavní navigace

Jak být v životě šťastnější

22. 7. 2010

Sdílet

Také toužíte být šťastní, vyzařovat energii a mít trvale lepší náladu? Více se radovat ze života, více se smát, zažívat více příjemných chvil, být úspěšnější v životě, práci a ve vztazích? Nakladatelství Grada vydalo knižní novinku „Jak být v životě šťastnější“, která čtenářům slibuje osvojení nových návyků v chování a prožívání. Mají vás podpořit na cestě k dlouhodobému pocitu štěstí a naplnění.

Také toužíte být šťastní, vyzařovat energii a mít trvale lepší náladu? Více se radovat ze života, více se smát, zažívat více příjemných chvil, být úspěšnější v životě, práci a ve vztazích?

Nakladatelství Grada vydalo knižní novinku „Jak být v životě šťastnější“, která čtenářům slibuje osvojení nových návyků v chování a prožívání. Mají vás podpořit na cestě k dlouhodobému pocitu štěstí a naplnění.

Seriál „Láska 2010

Co dříve pobuřovalo, je dnes často normální; co bývalo běžné, zdá se nám staromódní. Náš seriál hledá současný pohled na příběhy současných lásek; na vztahy naší doby, na nás samé.

Štěstí nepřichází shůry, ale záleží na nás, na tom, co děláme, říkáme, kam jdeme, co si myslíme a čemu nasloucháme. V úvodním Dotazníku štěstí nejprve zjistíte, jak si se svým pocitem osobního štěstí stojíte. Krok za krokem budete následně postupovat po jednotlivých stupních „Schodiště štěstí“ a zkoumat své Okolí, Chování, Schopnosti a dovednosti, Hodnoty a názory, Identitu, abyste se dobrali Smyslu života a zjistili, co v jednotlivých oblastech můžete změnit a jak prožít spokojenější a šťastnější život.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).