Názory k článku
I ze Slováků dělají popelnici Evropy

Skrew77
Skrew77 (neregistrovaný) ---.obce.c2net.cz
15. 2. 2017 22:31 Nový

Co na to rict?

Nahrazky v potravinach, usetrit na zakaznikovi za kazdou cenu a zatloukat zatloukat zatloukat. Jedine co na to plati je dat si tu praci, zkontrolovat si slozeni a najit si sve kvalitni znacky a ty kupovat. Ja jsem treba skoro prestal jist cokoladu, protoze ve vetsine vyrobku je palmovy tuk a spousta cukru a kakao je az nekde na konci. Tohle fakt ne. Jednou za cas si dam dobrou 70% cokoladu a to mi staci. Jogurty bastim ceske, pokud mozno regionalni, u ryb a masa si musi clovek pohlidat obsah tuku a vody.

Tomáš
Tomáš (neregistrovaný) 185.112.167.---
16. 2. 2017 1:51 Nový

Re: I ze Slováků dělají popelnici Evropy

celé vlákno

Nevidím v tom žádný problém.Pokud někdo chce konzumovat levné a povětšinou nekvalitní výrobky tak ať si je kupuje.Důležitá je možnost výběru mezi kvalitnější a méně kvalitními potravinami.
Máme svobodu a je jen na naší vůli jak s ní naložíme.

P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 2. 2017 10:59 Nový

Re: I ze Slováků dělají popelnici Evropy

celé vlákno

Jenže levné právě vůbec nejsou, naopak.

*
* (neregistrovaný) 193.35.105.---
16. 2. 2017 14:40 Nový

Re: I ze Slováků dělají popelnici Evropy

celé vlákno

I ty děti. Až vylétneš z máminé sukně, ještě si řekneš, jaký jsi byl hloupý.

Tedy milé dítě, trošku do tvé budoucnosti vidím. Až začneš sám nakupovat, zjistíš, že vybírat si můžeš, ale nakonec můžeš vybrat pouze to, co ti zde nabízí. A jezdit nakupovat desítky i stovky km do zahraničí, na to pracující člověk nemá čas, a důchodce peníze.

Jo, jsou to paradoxy. Dnes má na výběr desítky položek, ale přesto skoro není z čeho vybírat. Pokud hovoříme o zboží bez náhražek, tak například majonéza? Neseženeš. Rybí pomazánka? Neseženeš. Salát, třeba vlašský, na svačinu k rohlíku? Neseženeš. Rajčata co mají chuť a vůni? Neseženeš. atd. atd. atd.

raptor
raptor (neregistrovaný) 46.183.60.---
16. 2. 2017 8:03 Nový

Nadnárodní koncerny sprostě lžou.

celé vlákno

Je totiž velmi zajímavé, že (jak oni tvrdí), naše specifické chutě vedou u prakticky všech výrobků těchto gigantů čirou náhodou k tomu, že jsou kupodivu vždy méně kvalitní, než ve státech na západ od nás. Prakticky nikdy ne naopak. A to vypovídá vše. Zajímavá "náhoda". Asi taková,jako když při kontrolách ČOI v restauracích "čirou náhodou" vždy ošidí hosta. Prakticky nikdy ne sebe. Nadnárodní koncerny jsou obyčejní sprostí lháři, podvodníci a zloději.

Mary
Mary (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
16. 2. 2017 8:17 Nový

Re: Nadnárodní koncerny sprostě lžou.

celé vlákno

Samozrejme, mate pravdu. Jak jde o byznys, zapomente, zakaznici, ze potraviny maji mit nejake vyzivove hodnoty. Je to jen zbozi, vyrobene pro zisk. Ucte deticky chemii, at umeji nakupovat potraviny. At zije technicky pokrok a hlavne ekonomicky rust.